ŞEHİR HASTANELERİ PERSONEL ALIM İLANLARI 2021

İlginizi Çekebilir

Dünyada ve Ülkemizde Devam Eden pandemi sürecinde ve aynı zamanda ülke nüfus un artışı ile sağlık alanın da mevcut hastanelerin yetersiz kalmasından kaynaklanan sağlık ve bakım sorunlarını karşılamak amacı ile yapımı bitmek üzere olan şehir hastanelerine personel alımları başlıyor.

Dünyada ve Ülkemizde yaklaşık son on beş aydır devam eden COVİD19 diğer ismi ile KORONO virüs ten kaynaklanan sağlık problemlerini giderebilmek için ülkemizde bir çok ve büyük ilçelerde bilindiği gibi Şehir Hastane  leri nin  yapımına hız vermişti.

Bunların bir çoğunun yapımı tamamlanmak üzere. İnsan sağlığı diğer bütün ihtiyaçların önünde olduğu için ülkemizde de buna had safhada önem verildiğinden yapımı tamamlanan ve tamamlanmak üzere olan hastanelere tıbbi personel alımlarına yapmaya başlıyor.

Şehir Hastanelerinin  çok yakın zaman da açılacağını duyuran bakanlık.

2021 yılında açılacak şehir hastaneleri şunlar.

1  Kocaeli Şehir Hastanesi 1.210   yataklı           2021
2   Kütahya Şehir Hastanesi  610     yataklı           2021
3  Ankara Etlik Şehir Hastanesi 3.624   yataklı           2021
4  Gaziantep Şehir Hastanesi 1.875   yataklı           2021
5  İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi 2.060   yataklı           2021

ALIM YAPILAN KADROLAR VE BAŞVURU ŞARTLARI:

Şehir hastaneleri sınavsız personel alımı! Şehir hastaneleri için KPSS’siz en az lise mezunu güvenlik görevlisi, laboratuvar teknikeri, güvenlik sorumlusu, laboratuvar hizmetleri supervisor, bütçe mühendisi, biyomedikal teknikeri, güvenlik vardiya amiri  tıbbi sekreter ve daha bir çok pozisyon için   Şehir hastaneleri sınavsız en az lise mezunu personel alımı yapacak. Farklı illerde şehir hastaneleri bünyesine  en az lise , diğer kadrolara lisans ve ön lisans mezunu adaylar arasından personel alımı yapılacağına yer verildi.

İş başvurularınızı yapabilmek için ve açılan pozisyonlar görebilmek için işkur resmi sitemizden ulaşabilirsiniz.

iş kur a öncelikle kayıt yapmanızı gerekmektedir.

ilan lar için BURAYI tıklayınız.

 

 

 

 

İlginizi Çekebilir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*