Acun Medya İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Acun Medya Hakkında:

Acun Ilcalı  Spor Sipiker liğinden başlayıp  Acun Firarda dan ile sıçrama yapan Sayın Ilıcalı nın başarı öyküsü hepimizin malumu. 27 Eylül 2006 tarihinde kurulmuş, medya sektöründe hizmet veren şirket. Şirket ticaret odası kayıtlarına göre 3.060.000 TL sermaye ile Acun Ilıcalı, Esat Yöntunç,  Çaykun Ertan, Alpay Kazan, Mustafa Kazan ve Evren Çağlar tarafından kurulmuştur. Şirketin sahibi aynı zamanda şirketin bünyesindeki televizyon programlarının çoğunun da sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı’ dır. Şirket, TV8’i de bünyesinde bulundurmaktadır.
Acun Medya çoğunlukla yarışma programlarının prodüksiyonunu gerçekleştirmektedir. İlk dönemde yapımlarının çoğu Show TV’de yayımlanmış, ardından birçok yapım Acun Medya’nın sahibi olduğu TV8’e taşınmıştır. Fear FactorSurvivorDevler LigiVar Mısın Yok MusunYetenek Sizsiniz TürkiyeO Ses Türkiye programlarının sunuculuğunu aynı zamanda şirketin sahibi de olan Acun Ilıcalı yapmıştır. Ayrıca Uğur Dündar’ın sunduğu Yoksa Rüya mı? ve Behzat Uygur’un sunduğu Söyle Söyleyebilirsen gibi programların yapımları da Acun Medya tarafından gerçekleştirilmiştir.

Acun Medya, Türkiye’deki programların haricinde Yunanistan’da Survivor GreeceThe Voice of GreeceEllade Exeis Talento ve Power of Love isimli programların yapımcılığını gerçekleştirmiştir.

Acun Medya bunun haricinde yaratıcısı olduğu Exathlon isimli spor realite programının da yapımcılığını yurt dışında gerçekleştirmektedir. Söz konusu yarışma programı Brezilya ve Meksika’da 2017 yılında, Romanya’da ise 2018 yılında yayına giren yarışma programı 2018 yılı içerisinde Kolombiya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de yayına girmesi planlanmaktadır.  2020’de ise yarışma Netflix’te “Exatlon Challenge Türkiye” olarak yayınlanmıştır. EXXEN adlı yayın platformu 1 Ocak 2021 itibari ile hizmete girdi.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Kurgu Operatörüİstanbul(Avr.)
2İspanyolca Tercümanİstanbul(Avr.)
3Kostüm Stajyeriİstanbul(Avr.)
4Muhasebe Uzmanıİstanbul(Avr.)
5Teknik Bakım Sorumlusuİstanbul (Tümü)
6Depo Sevkiyat Uzmanıİstanbul(Asya)
7Muhasebe Uzmanıİstanbul(Avr.)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*