Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

adnan-menderes-universitesi-ogretim-uyesi-alimi
Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Yükseltilme ve Atanmalarda aranan Değerlendirme Ölçütleri ve Puanlama Yönergesine göre aşağıda belirtilen Anabilim Dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır. İlgililerin 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki şartları taşımaları gerekmektedir.
Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren on beş gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
Başvuracak Adaylardan;
1 – Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvuracakları anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Rektörlüğümüz Personel Dairesi Başkanlığına;
Teslim edeceklerdir.
Bu konuda ayrıca bir duyuru yapılmayacaktır. İlan ve kadroya atanma şartlarına uygun olmadığı sonradan anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması ve belgelendirilmesi gerekmektedir.
Duyurulur.

Birimi Anabilim Dalı/Proğramı Ünvanı Derece Adedi Açıklamalar
Aydın İktisat Fakültesi Ekonometri Doçent 1 1 Yabancı Doğrudan Yatırımları İle İlgili Yayınları Olmak. Makroekonomi alanında Doçent Unvanı Almış Olmak.
Ziraat Fakültesi Meyve Yetiştirme ve Islahı Doçent 1 1 Subtropik İklim Meyveleri Konusunda Çalışmış Olmak.
Ziraat Fakültesi Çayır Mera ve Yem Bitkileri Doçent 1 1 Mera Islahı ve Yem Bitkileri Islahı Konularında Çalışmaları Olmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*