İş Başvuru Formu

Ağaoğlu iş Başvurusu ve İlanları

Ağaoğlu-logo

Ağaoğlu İş Başvuru Formu

Ağaoğlu İş Başvurusu yaparak Ağaoğlu’nun ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Ağaoğlu iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ağaoğlun’da Çalışan Olmak
Ağaoğlu Şirketler Grubu’ nun “Yaşam Mimarı” felsefesinin grup içindeki yansıması “aile” kavramıdır.
Ağaoğlu Şirketler Grubu, bu kavramı gönül ve güç birliği içinde geleceğe bakma düşüncesinin bir ifadesi olarak benimseyen, çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer yaratan kişilerden oluşan bir ailedir.
Ağaoğlu Şirketler Grubu’nda dünyadaki gelişime paralel olarak, İnsan Kaynakları Yönetimi’ndeki gelişmeleri yakından takip eden ve “Stratejik Yönetim” kavramının değişmez bir bölümünü oluşturan İnsan Kaynakları Yönetimi uygulamalarının temel ilkeleri şunlardır:
Uyum ve Gelişim: Ağaoğlu felsefesi, vizyonu, misyonu ve ilkelerini uygulayabilecek; kendini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden, uygulayan, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını gruba kazandırmak.
Dinamizm: Grup şirketlerinin, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmalarını ve değişimlere hazır olmalarını sağlamak.
Maksimum Performans: İnsan Kaynakları’nın en etkili ve verimli biçimde kullanılması ve yönetim gücünün grup hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi amacıyla sürekli kaliteyi iyileştirici süreç ve sistemlerle bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek.
Çalışanlarımızın Bugünü: Çalışanlara; çağdaş, rahat ve güvenli iş ortamı sunmak.
Çalışanlarımızın Yarını: Çalışanlara kariyer geliştirme fırsatları sunmak.
Bireysel Gelişim: Bireysel gelişimin iş gelişimine doğrudan yansıyacağı inancıyla çalışanların sürekli öğrenebileceği, deneyebileceği ve gelişebileceği çalışma ortamını sağlamak.
Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

[display-map id=’15684′]

About the author

admin

2 Comments

Click here to post a comment

  • e ehliyetım var 8 yillik söforum hem anadolu hem avrupa yakasi sevkiyatcilik yaptim src2 var evliyim sizinle calişmak istiyorum.ilgilenirseniz cok memnum kalicam işe ihtıyacim var.02164125928

  • Samsun dogumlu 24 yasindayim samsun endüstri meslek lisesi motor bolumu mezunuyum B snifi ehliyetim var uygun posizyonda calismak isterim Tel.05432238673