Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Agri-ibrahim-cecen-universitesi-is-ilanlari
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğünden:
AKADEMİK PERSONEL İLANI
(DOÇENT, YARDIMCI DOÇENT)
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği, Üniversitemiz web sayfasında yayınlanan Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütlerinin ilgili maddeleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Üyesi alınacaktır. İlan kadrolarına uygun olmadığı anlaşılan başvurular geçersiz sayılacaktır.
İlanla ilgili tüm bilgilere Üniversitemizin www.agri.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BİRİMİ ANABİLİM DALI UNVANI AD. DRC. BAŞVURU KOŞULU
Eğitimi Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Doçent 1 3 Eğitim üzerine çalışmalar yapmış olmak.
Eğitimi Fakültesi Resim-İş Eğitimi Yrd. Doç. Dr. 1 3 Resimde Doku Lirizmi alanında sanatta yeterlilik çalışması yapmış olmak.
Eğitimi Fakültesi Resim-İş Eğitimi Yrd. Doç. Dr. 1 4 Resimde Kadın İmgesi üzerine sanatta yeterlilik çalışması yapmış olmak.
Eğitimi Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Yrd. Doç. Dr. 1 3 Olasılık ile İlgili Kavram Yanılgıları üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fakültesi Cebir ve Sayılar Teorisi Yrd. Doç. Dr. 1 3 İndirgeme Algoritma Analizleri üzerine doktora çalışması yapmış olmak.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset ve Sosyal Bilimler Yrd. Doç. Dr. 1 5 Yönetim Bilimi alanında doktora çalışması yapmış olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Sağlık Bakım Hizmetleri Yrd. Doç. Dr. 1 3 Psikoloji Danışmanlık ve Rehberlik ile ilgili doktora çalışması yapmış olmak.

Başvuru Adresi: Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü Erzurum Yolu 4. Km Merkez/Ağrı Tel: 0 472 215 98 63 – 64

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*