Personel Alımları

Akçelik iş Başvurusu ve İlanları

akcelik

Akçelik personel alımı yapacak!

Akçelik iş başvurusu yaparak sizde Akçelik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Akçelik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Akçelik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Akçelik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
Müşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatta ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden AKÇELİK 1978 tarihinde İzmir de kurulmuştur. %100 Türk sermayesiyle kurulan AKÇELİK geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kalite, sıkı işbirliği ve insan odaklı politikaları sayesinde sürekli gelişmesini sürdürerek büyümüştür.
1990 yılında İzmir Atatürk organize sanayi bölgesinde tamamlanan 15.000 m² alana sahip yeni fabrikasına taşınmış burada ticari faaliyetine üretim faaliyetini de eklemiştir.Sunduğu kalite ve hizmetle sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretebilmek amacıyla 2020 yılında İstanbul satış ofisi müşterilerinin hizmetine girmiştir.
30 yılı aşkın tecrübesi, uzman kadrosu ve ilkeli çalışma anlayışıyla çalışan AKÇELİK firması, Gebze ,İzmir ve Konya’da 50.000 m² alanda müşterilerine özel çözümler üretmeye devam etmektedir…
Misyon ve Vizyon
Yerel Misyon, Küresel Vizyon…
Misyonumuz
Müşterilerimizin Alaşımlı-Alaşımsız çelik taleplerini zamanında, en uygun fiyat ve istenen kalitede hizmet anlayışıyla karşılamak
 Vizyonumuz
Tüm çalışanlarımızın etkin katılımı ile hizmet verdiğimiz sektörler de değer yaratan bir şirket olmak.
Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment