Aksa Doğalgaz İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Aksa-Doğalgaz-logo

Aksa Doğalgaz İş Başvuru Formu

Aksa Doğalgaz İş Başvurusu yaparak Aksa Doğalgaz’ın ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aksa Doğalgaz iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan Aksa Doğal Gaz, İnsan Kaynakları Politikasını Kazancı Grubu’nun değerleri üzerine kurmuştur.

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için; çalışanlarımıza mesleki, düşünsel ve davranışsal bilgi ve becerilerini geliştirme olanakları sağlayarak, iş verimliliklerini sürekli arttırmakta ve kuruluşumuzu geleceğe taşıyacak yetkinlik, bilgi birikimi ve gelişim potansiyeline sahip, kurum kültürümüze uygun takım arkadaşlarını AKSA ailesine dahil etmektedir.

Mükemmellik kültürüyle, çalışanlarımızın performansını en iyi şekilde değerlendirmeyi ve mutluluklarını en üst düzeyde tutmayı amaçlayan AKSA Doğal Gaz aynı zamanda, çalışanlarının ailelerine de verdiği değer ve sadakat ortamıyla kurum hedeflerine birlikte ulaşmayı hedeflemektedir.

AKSA Doğal Gaz Grubu içinde yer alan tüm şirketlerimizin organizasyon yapısını; takımdaş, değişime açık, verimli, kurumsal değerlere uygun kişilerden oluşturmak, bu kişileri mükemmellik kültürü doğrultusunda sürekli geliştirmek ve tüm çalışanlarımızın gurur duyacakları bir kuruluş haline getirmek temel amacımızdır.

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik Planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları grubumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda ve herhangi bir ayrımcılık yapmadan; pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek, bir sistem dahilinde profesyonelce geliştirmek ve yönetmek temel amacımızdır.

Yapılan başvurular insan kaynakları departmanı tarafından yetkinlik bazlı olarak değerlendirilmektedir. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından ön değerlendirmeye alınan adayların, ikinci aşamada ilgili birim yöneticileri tarafından teknik yeterlilikleri değerlendirilir ve müşteri odaklı düşünen, öğrenmeye ve değişime açık, çok kültürlü ortamlara uyumlu, teknoloji ve yenilikleri takip eden, takım çalışmalarına uyumlu adaylar arasından seçim yapılır. Değerlendirmeler neticesinde uygun bulunan adaylardan, düşünülen posizyon için başvurusunun geçerliliği konusunda teyit alınır ve adaya iş hakkında kısa bir ön bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur ve teklifi kabul eden aday işe başlatılır.

Buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.