Aksa Jeneratör iş Başvurusu ve İlanları

Aksa Jeneratör iş Başvurusu ve İlanları:

 

Aksa Jeneratör İş Başvurusu yaparak Aksa Jeneratör ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aksa Jeneratör iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aksa Jeneratör!

1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer almaktadır.

Aksa Jeneratör, İstanbul (Türkiye, 20.00 m² kapalı alan) ve Changzhou (Çin, 20.00 m² kapalı alan) şehirlerinde bulunan üretim tesislerinde;1 kVA ile 2500 kVA arası benzin, dizel ve doğal gaz yakıtlı jeneratörler, marin yardımcı jeneratörleri, aydınlatma kuleleri ve jeneratör donanımları üreterek sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Açık Pozisyonlar:

 

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Mühendislik Müdürüİstanbul(Asya)(Beykoz)Başvur
Elektrik Bakım UstasıBolu(Göynük) Başvur
Kontrat Uzmanıİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Proje İnşaat Mühendisiİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Dokümantasyon Uzmanıİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Teknik Ofis Mühendisiİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Proje Mekanik Yöneticisiİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Proje Elektrik Yöneticisiİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Proje Elektrik Mühendisiİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur
Yatırımcı İlişkileri Uzmanıİstanbul(Asya)(Beykoz) Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*