Anadolubank Gişe Yetkilisi iş Başvurusu ve İlanları

anadolu_bank

Anadolubank Gişe Yetkilisi İş Başvuru Formu

Anadolubank İş Başvurusu yaparak Anadolubank’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Anadolubank iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yeni mezunsanız Anadolubank’ta bankacılık kariyerinize Asistan, Uzman Yardımcısı veya Müfettiş Yardımcısı olarak 3 farklı başlangıç yapabilirsiniz.

ASİSTAN

Genel Yetenek testi, kişilik envanteri ve mülakat süreci sonrası yapılan değerlendirme ile seçilirler. Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yetiştirilmek üzere işe alınan, üniversite mezunu adaylar Asistan unvanıyla ilk adımı atarlar. Şubelerimizde görev yapmak üzere alınan yeni mezunlar Operasyon servisinde Gişe Asistanı olarak görevlerine başlarlar. İşin mutfağında Operasyon servisinde Gişe Asistanlığı ile başlayacak ve bankamızın yöneticilik pozisyonlarına kadar uzayacak olan kariyer yolculuğu, ağırlıklı olarak şubelerimizin Pazarlama bölümlerinde devam eder.

UZMAN YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Management Trainee (MT) sınavlarında başarılı olan adaylar, Şubelerimizde veya Genel Müdürlüğümüzde yönetici adayı olarak yetiştirilmek üzere Uzman Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. MT olarak işe alınacak adaylarda İngilizce bilme şartı vardır. MT sınavında İngilizce ve Genel Yetenek testi yapılır. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.

MÜFETTİŞ YARDIMCISI:

Bankamızca açılan Müfettiş Yardımcılığı sınavlarında başarılı olan adaylar, Müfettiş Yardımcısı veya Teknik Denetçi Yardımcısı olarak görevlerine başlarlar. Müfettiş yardımcılığı sınavında adaylar İngilizce, genel yetenek, genel kültür, iktisat ve hukuk konularından sınava tabi tutulurlar. Sınavda başarılı olanlara kişilik envanteri uygulanır ve mülakat sürecine dahil olurlar.
Başvurmak için tıklayın.

2 yorum

  1. Mrb.istanbul Kağıthane de ikamet ediyorum. 2 yıllık bankacılık ve Sigortacılık mezunuyum
    açıktan işletmeye tamamlıyorm bu sene son senem.bankanızda çalışmak istiyorum.05392181418 cep numaram.aramanızı bekliyorum.tesekkürler….

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*