Any Tekstil İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

any-tekstil-is-ilanlari

Any Tekstil İş Başvuru Formu

Any Tekstil İş Başvurusu yaparak Any Tekstil’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Any Tekstil iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1991 yılında faaliyete başlayan firmamızda, tekstil boyama, baskı ve terbiye konusunda en son teknoloji kullanılarak üretim yapılmaktadır. Günlük 15 ton dokuma, boyama, 25.000 mt rotasyon baskı ve 80.000 mt. fular boyama kapasitesi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız ev tekstili konusunda ise her türlü tül perde çeşitlerinin(düz, boyalı, baskılı, yakma, brodeli, jakarlı, armürlü ve fantazi tül ve hazır perde) üretim ve ihracatını da yapmaktadır.

Açık pozisyonlar için tıklayınız.

2 yorum

 1. Sayfanızda yayınlanan “Moda Tasarim Asistanligi” pozisyonunuzla ilgileniyorum. Özgeçmişimin, eğitimimin ve yeteneklerimin işin özelliklerine ve şirketiniz bakış açısına uygun olduğunu düşünüyorum.Guzel bir egitimle yukselebilecegime inaniyorum.

  Meslek lisesi moda tasarim bolumu mezunuyum.

  2 yıl tasarimci asistanı olarak çalıştım.

  Bir yil dil egitimi aldim.

  İş için seyahat engelim bulunmuyor.

  Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.

  Teşekkür ederim

  SINEM YAMAN

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*