Apple iş Başvurusu ve İlanları

Apple İş Başvuru Formu

Apple İş Başvurusu yaparak Apple’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Apple iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.
Apple’da büyük fikirler, çok hızlı bir şekilde muhteşem ürünlere, hizmetlere ve müşteri deneyimlerine dönüşür. İşinize tutku ve adanmışlık kattığınızda yapabileceklerinizin sınırı yoktur.

Kendinizi Şaşırtın. Dünyayı Şaşırtın

Apple’da kariyer yapmak başka yerde çalışmaya benzemez. Burada teşvik edilir, ilham alır ve gurur duyarsınız. Çünkü buradaki işiniz ne olursa olsun, çok büyük bir bütünün parçası olursunuz.

Her ayrıntı önemlidir

Ürün kutusunun her bileşeni. Tüketicimizin ürünle kurduğu her temas. Her “Size nasıl yardımcı olabilirim?” sorusu. Kısaca her şeyin bir önemi var. Üstelik bazen değil, her an. Biz Apple’da işimizi bu şekilde yaparız. Dünyanın en sevilen ürünleri böylece ortaya çıkar.

Basitlik zordur

Buradaki herkese sorun. Bu iş kolay değildir. Sürekli “Neden böyle?” ve “Nasıl daha iyi olur?” sorularını sormayı gerektirir. İşimiz, bütün karmaşıklıktan kurtulup geriye yalnızca en gerekli, en kullanışlı ve en güzel şeyler kalana dek her müşteri deneyimini en baştan gözden geçirmektir: Bu ister Apple fanatiklerini bile memnun edecek bir ürün olsun, ister çağrı merkeziyle bir görüşme olsun, isterse Apple mağazasında iyi düzenlenmiş vitrini olsun.

Her yerde yaratıcılık

Apple’daki yaratıcı süreci hayal ettiğinizde, aklınıza ilk olarak insan kaynakları ya da finans bölümü gelmeyebilir. Ancak burada, sorumlulukları ne olursa olsun herkesten yaratıcı fikirler ve çözümler bekleriz. Yenilik getirmenin pek çok yöntemi vardır ve birlikte çalıştığımız insanlar her gün yeni yöntemler üretir.

Açık Pozisyonlar :

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Deneyimli Yöneticiİstanbul AvrupaBaşvur
Uzmanİstanbul Avrupa Başvur
Mağaza Lideriİstanbul Avrupa Başvur
Part Time Uzmanİstanbul Asya Başvur
Apple Mağaza Lideri (Perakende iş Ortağı Mağazasında)İstanbul Asya Başvur
Saha Bölge UzmanıAdana Başvur
Apple Mağaza Lideri (Perakende iş Ortağı Mağazasında) Gaziantep Başvur
Apple Mağaza Lideri (Perakende iş Ortağı Mağazasında) İzmir Başvur
Home Ofice AppleCare Danışmanıİstanbul Başvur
Apple Mağaza Lideri (Perakende iş Ortağı Mağazasında) Sivas Başvur

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*