Ardahan Belediyesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Ardahan Belediyesi Personel Hakları

Ardahan Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Ardahan iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Kocaeli, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Ardahan Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Ardahan Belediyesi Hakkında

Ardahan Belediyesi Ardahan il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Ardahan Belediyesinin mevcut belediye başkan’ Faruk Demir dir.

Ardahan nüfusu bir önceki yıla göre 1.229 azalmıştır. Ardahan nüfusu 2021 yılına göre 94.932‘dir. Bu nüfus, 49.168 erkek ve 45.764 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %51,79 erkek, %48,21 kadındır.

Ardahan Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Ardahan Belediyesi, Ardahan ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Ardahan ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Ardahan Belediyesi Çalışma Koşulları

Ardahan Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek Molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Ardahan Belediyesi Sosyal Olanaklar

Hak-İş sendikası ile Ardahan Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında toplu iş sözleşmesi imzalanmış ve bu sözleşme sonrası belediye personelleri birçok yan hakkı kazanmıştır.

 Ardahan Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Ardahan Büyükşehir Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

  • Ardahan Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
  • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
  • Ardahan Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
  • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Ardahan İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

3 yorum

  1. merhaba ön lisans mezunuyum hakkari çukurcada astsubaylık yaptım iş tecrubem var ehliyetim var bilgisayar tecrübem var eger uygun görürseniz çalışmak isterim tel:05348848575

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.