Asseco SEE iş Başvurusu ve İlanları

asseco-see
Asseco SEE İş Başvuru Formu

Asseco SEE İş Başvurusu yaparak Asseco SEE ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Asseco SEE iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Asseco SEE, yazılım ve hizmet gelirleri bazında Doğu Avrupa’nın en büyük bilişim şirketlerinden biridir. Şirket, finans ve bankacılık, kamu ve endüstri de dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlere yönelik çözümler üzerine uzmanlaşmıştır.
Asseco SEE Teknoloji A.Ş., ‘Ses Otomasyonu’, ‘Ödeme Otomasyonu’ ve ‘Güvenli E-ödeme’ olmak üzere 3 ana iş birimi alanında çözümler ve hizmetler sunmaktadır.
Ses otomasyonu alanında, çağrı merkezi çözümleri, IVN® – akıllı dış arama sistemi, konuşma / ses tanıma çözümleri, güvenli dış kaynak yönetimi, gerçek zamanlı performans yönetimi, müşteri temsilcisi desktop çözümleri sunmaktadır.
Ödeme otomasyonu alanında, uçtan uca ödeme çözümleri, sahtekârlık kontrol sistemleri, kara para aklama kontrol sistemi, InACT Risk Yönetim Çözümü, akıllı kart yönetimi, PointPlus müşteri bağlılık (loyalty) sistemleri, kart / ATM / POS yönetim sistemleri, finansal işlem merkezi çözümü, uygulama performans & kullanıcı deneyimi yönetimi, iş sürekliliği ve gerçek zamanlı iş zekası çözümleri sunmaktadır.
Güvenli e-ödeme sistemleri (Payment Gateway) alanında Türkiye’de geniş bilgi birikimine sahip ve bu alanda lider firma durumundaki Asseco SEE Teknoloji A.Ş., Türkiye’nin önde gelen bankalarına ve üye iş yerlerine hizmet, ürün satış, bakım ve 7×24 operasyonel teknik destek hizmeti vermekte olup, 8 ayrı ülkede de hizmetlerini sürdürmektedir.
İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*