Atlasjet İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

atlasjet

Atlasjet İş Başvuru Formu

Atlasjet İş Başvurusu yaparak Atlasjet ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Atlasjet iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                       Şehir
Engelli Personel             İstanbul(Avr.)
Flying Service Chef       İstanbul
Kabin Memuru              İstanbul
Kabin Memuru              İstanbul
Kabin Memuru              İstanbul
Kurumsal İletişim Stajyeri İstanbul(Avr.)
Kabin Memuru              İstanbul

AtlasGlobal, İlk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Tarifeli Havayolu büyüme hedefiyle iç ve dış hatlarda sefer sayısını istikrarlı artıran AtlasGlobal, turizm ve havacılık sektöründe güvenilirliğini, liderliğini güçlenerek korumaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden IOSA tescilli AtlasGlobal, Uluslararası Hava Taşımacılığı birliği (IATA) üyesidir.

Uçuş ve yer emniyetini, yolcu memnuniyetini ve insan faktörünü her şeyin önünde tutan AtlasGlobal, operasyonlarında zaman uyumuna ve tüm süreçlerde sürekli gelişime değer vermektedir.

Büyüyen filomuzla birlikte ve gelişen hizmet kalitesi anlayışımıza uygun, kariyerine bizimle yön vermek isteyen çalışma arkadaşları arıyoruz.
Niteliklerinize uygun pozisyonlara başvurunuzu bekliyoruz.

CV’leriniz uygun pozisyonlar için değerlendirilecek ve gerektiğinde sizinle iletişime geçilecektir.

İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

2 yorum

  1. İki yillik ilahiyat mezunuyum kssden 65.64 aldim ve yabanci dil arapca tam ve az ingilizce bilmekteyim atlasjet gibi buyum bi kurumda gorev almata memnuniyet duyarim gereken duyarliligi gormenizi rica ederim…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.