Aviva Sigorta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

aviva-sigorta

Aviva Sigorta İş Başvuru Formu

Aviva Sigorta İş Başvurusu yaparak Aviva Sigorta’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Aviva Sigorta iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikaları Hakkında Bilgi

Amacımız Aviva Değerlerini -güvenirlik, performans, sürekli gelişim, takım çalışması – benimseyecek arkadaşlarımızı aramıza katabilmek.

Bu ana amaçla, görev profillerine en uygun adayların özgeçmişlerini değerlendirmeye alıyor ve işe alım sürecini başlatıyoruz.

İnsana değer veren, katılımcılığın ve yaratıcılığın özendirildiği bir yönetim sistemi uyguluyoruz.

Çalışanlarımızın görev tanımlarına uygun olarak gerekli yurt içi ve yurt dışı eğitim ihtiyaçlarını belirliyor ve uyguluyoruz.

Takım Çalışması

İşimizin özündeki takım ruhu bizim rekabet gücümüzü sürekli kılıyor.

Güçlü bir takım çalışmasının iş yaşantısında başarı için tek yol olduğunu biliyoruz.

Müşterilerimize en iyi şekilde hizmet etmenin yolunun, onların tarafında olmak olduğunu biliyoruz.

Açık pozisyonlar ve iş başvuru formu için tıklayın.

Aviva Sigorta A.Ş. bundan böyle Aviva plc veya herhangi bir grup şirketine (“Aviva Grup”) ait değildir veya Aviva Grup ile herhangi bir bağlantısı yoktur. 18 Aralık 2014 tarihinde duyurulduğu gibi Aviva, Aviva Sigorta A.Ş.’deki paylarının hepsini Kibele B.V.’ye (EMF New Europe Insurance Fund, DEG ve FMO tarafından Aviva Sigorta A.Ş. hisselerini devralmak amacıyla kurulan Hollanda menşeyli bir holding şirketi) devretmiştir. Sonuç olarak, bu web sitesinin  Aviva Grup ile hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır ve Aviva Grup bu web sitesinin içeriği, veya burada tanıtılan hizmet ve ürünler ile ilgili veya bunlara dayanılarak yapılan hiçbir eylemin sonuçları ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.