Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Biruni-universitesi

Biruni Üniversitesi İş Başvuru Formu

Biruni İş Başvurusu yaparak Biruni’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Biruni iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Dünya Eğitim Vakfı kurulduğu ilk günden itibaren, ülkemizin yüksek öğrenimine ve yaşantısına, önemli bilimsel katkılar sunacak, kapsamlı bir sağlık üniversitesi kurmak için çalışmıştır. Bu uğurda ülkemizin önemli bilim adamları ve entelektüel çevreleri ile çeşitli platformlarda istişareler yapılmıştır. Bu arayışların sonucunda kurulacak bir sağlık üniversitesinin gücünü alacağı temel referansların BilimsellikAraştırma ve Uluslararasılaşma olması gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bu ideallerle kuruluş çalışmalarını sürdüren Vakfın kurucuları ve Mütevelli Heyet üyeleri için, kurulacak üniversiteye hedefleri ve nitelikleri bakımından en uygun ismin kazandırılması diğer bir önemli görev olmuştur. Bu amaçla yapılan araştırmalar sonucunda, Dünya ve Türk tarihinin en önemli bilim adamlarından biri olan ve UNESCO tarafından 1974 yılında Evrensel Deha ilan edilen Ebu Reyhan El-Biruni en uygun isim olarak görülmüştür.

İDARİ POZİSYONLAR

Üniversitemizin idari kadrolarındaki açık pozisyonlar için genel başvurularınızı ik@biruni.edu.tr adresinden yapabilirsiniz.

Başvurular, Üniversitemizin ilgili birimlerindeki ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirilerek, sonuçlar en kısa sürede başvuru sahiplerine bildirilecektir.

Güncel iş ilanları için tıklayınız.

AKADEMİK POZİSYONLAR

Güncel akademik pozisyonlar için aşağıdaki adımları izleyiniz.

BAŞVURU BELGELERİ:

– Öğretim Üyesi Başvuru Formu ve Dilekçesi (Tıklayınız)

– YÖK Formatında Özgeçmiş (Tıklayınız)

– Nüfus Cüzdan Fotokopisi/Sureti

– Fotoğraf (2 Adet)

– Noter Onaylı Diploma Fotokopileri ve Akademik Unvana Atanma Yazıları (Profesör, Doçent, Yardımcı Doçentlik Atama Yazıları (Varsa), Doktora Belgesi, Lisans Diploması. Yurt dışından alınan diploma varsa Denklik Belgesi)

– Bilimsel çalışma ve yayınları kapsayan; Profesör kadroları için 6 (altı), Yardımcı Doçent kadroları için 4 (dört) takım dosya

– KPDS/ÜDS/YDS veya eşdeğerliği YÖK tarafından onaylanan yabancı dil sınavına ilişkin belge (varsa)

BAŞVURU ADRESİ:

10. Yıl Cd. (Protokol Yolu) No: 45 34010 Topkapı/Zeytinburnu/İSTANBUL

Telefon: 444 8 276 (BRN)

Not: Adayların, 28 Temmuz – 11 Ağustos 2014 tarihleri arasında Biruni Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen veya posta ile başvurmaları gerekmektedir. Eksik evrakla  yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

3 yorum

  1. murat . VURAL.
    zeytinburnu da oturuyorum
    en son çalıştığım yer Bahçeşehir Üniversitesi de
    5.yıl çalıştım .Görevlerim ofisboy’depo sorumlusu ‘satın alma

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*