Bis Çözüm iş Başvurusu ve İlanları

bis
Bis Çözüm İş Başvuru Formu

Bis Çözüm İş Başvurusu yaparak Bis Çözüm’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Bis Çözüm iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Başta finans sektörü olmak diğer sektörlerde de, özellikle finansal ağırlıklı uygulamalar konusunda tümü başarıyla hayata geçmiş projelere imza atmış, uzun yıllara dayanan sektörel bilgi birikimine haiz kişilerce kurulan BIS, orta ve büyük ölçekli kurumlara bütünleşik yazılım alt yapıları sağlamak üzere çözümler üretmektedir. Şirketimiz, kurumların ihtiyacı olan yazılım alt yapılarını, günümüzün en gelişmiş teknolojik platformlarını kullanarak hazırlamakta, müşterilerine verimli, düşük maliyetli, bakımı kolay ve gelişmeye ve dış dünya ile entegrasyona tümüyle açık çözümler sunmaktadır.
Ana faaliyet alanlarımız;

  • Kuruma Özgü Yazılım Çözümleri
  • Hazır Yazılım Paketleri
  • Teknik Danışmanlık Hizmetleri
  • İş Danışmanlığı (Business Consulting) Hizmetleri
    ÇALIŞANA YAKLAŞIMIMIZ
    İşin yapısı gereği, en önemli varlığı insan olan BIS, çalışanlarına motivasyonu arttırıcı, yaratıcılığı geliştirici, kişinin gelişimine açık, profesyonel bir yönetim altında amatör bir heyecanla çalışılacak bir ortam sunmaktadır. Bu ortamda, kişiler sorumluluğun yanı sıra gerekli yetki ile de donatılmakta, tamamen hedef odaklı bir yapıda bir ekip anlayışı ile çalışmaktadır. Çalışanlarımızın, kendi konularında teknik bilgilerini güncel tutabilmeleri ve aynı zamanda kişisel gelişimlerini sağlayabilmeleri için, bulundukları görev, bu görevin gerektirdiği yetkinlik ve kariyer planlarına göre eğitim programları belirlenmektedir.,

İş Başvuru Formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*