İş Başvuru Formu

BMC iş Başvurusu ve İş İlanları

BMC Hakkında:

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden biri olan BMC, 1964 yılında İzmir’de kurulmuştur. Tasarım, AR-GE, Mühendislik, Üretim, Satış ve Satış Sonrası Hizmetlerini kendi bünyesinde barındıran BMC, üretime başladığı ilk günden bu yana, 300 bin adedi geçen araç üretimi ile Türkiye ekonomisine yaklaşık 10 milyar dolarlık katma değer sağlamıştır.

Türkiye’deki ilk dökümhane, ilk dizel motor üretimi, ilk çıraklık eğitim merkezi, ilk turbo motorlu araç, ilk yerli hafif ticari araç, ilk çevreye duyarlı doğal gazlı otobüs, ilk tam alçak tabanlı otobüs ve ilk yerli taktik tekerlekli zırhlı araç üretimi gibi sektöre yön veren ilkleri gerçekleştiren BMC’nin başarılarının en önemli motivasyon kaynağı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün koymuş olduğu çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşma hedefi ve ülkesine duyduğu sonsuz güven ve sorumluluktur.

Kuruluşundan günümüze, 700‘ün üzerinde konfigürasyonda araç (çekici, ağır, orta ve hafif kamyon, kamyonet, minibüs, midibüs, otobüs, taktik tekerlekli ve mayına karşı korumalı zırhlı askeri araçlar), yedek parça, motor ve döküm parçaları üretimi yapan BMC, başta Avrupa Birliği üyesi ülkeler olmak üzere 80’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Otomotiv ve Savunma Sanayii sektörünün farklı segmentlerinde hizmet veren ve hizmet verdiği sektörlerde liderliğini korumanın yanı sıra askeri araç, otomobil, güç grubu paketleri ve çok sayıda özel savunma aracının tasarım, geliştirme ve üretimi alanında sayısız proje yürütmektedir.

Yer aldığı ortak projelerin yanı sıra son dönemde geliştirdiği özel projelerle ülkemizde olduğu kadar dünyada da adından söz ettiren BMC, 2019 yılında ilk kez savunma sanayisinde dünyanın en büyük 100 savunma şirketi arasına girmiştir. Listede 85. sırada yer alan BMC, aynı zamanda “Türkiye’den kara araçları üreticisi olarak listeye giren tek firma” olmuştur.

Genel Merkez İzmir’de olmak üzere, İstanbul, Sakarya ve Ankara’da yer alan Grup şirketleriyle birlikte Otomotiv ve ilgili alanlarda faaliyetlerine devam eden BMC, dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Vizyonumuz:
Türkiye ve Katar merkezli olmak üzere Ortadoğu, Körfez, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerini kapsayan bölgede, savunma sanayi kara araçları, otobüs, kamyon, raylı sistemler ve motor alanlarında, lider ve milli bir teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz:
Sürdürülebilir büyüme stratejisine uygun olarak, daima lider ve milli teknoloji ile tasarlanan, rekabet gücü yüksek ürünler ortaya koymak.

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
İş Uygulamaları UzmanıSakaryaBaşvur
Yedek Parça İmalat Grup Lideri Sakarya Başvur
Proje Mühendisi Sakarya Başvur
Proje Mühendisi Ankara Başvur

Üstteki Linklerden Başvuru Yapabilirsiniz.

About the author

admin

10 Comments

Click here to post a comment

 • ekip san firmasında çalıştım bmc parçalarını iyi tanırım forklift ehliyetim var depoculuk ta yaparım

 • ıyı gunler calısmaya cok ıhtıyacım var cunku yenı dogan bebgım var herseyı papmaya razıyım hangı bolum olursa olsun alın lutfen ıse cok ıhtıyacım var cunku tel 0554 470 88 90

 • merabalar ben 2004 2012 yıları arasında Uzunalioğlunda çalıştım 2012 2014 yıları ismet otomotiv de çalışmaktayım bmcyi çok iyi anlıyorum mesleğim kaporta bmc bünyesinde çalışmayı çok arzu ediyorum mesleğimde kendime güveniyorum.[0536 765 39 43]

 • YENİ İŞTEN AYRILDIM ASIL SOGUK DEMİRCİYİM SEVKİYATTADA ÇALIŞTIM ELİM YATKINDIR HER İŞE ACİL İŞ BULMAM GEREKİYOR EVİM KİRA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM KOMŞUM ÇALIŞIYOR ZAFER TÜRKER İYİ Bİ FİRMA OLDUGUNUZU SÖYLEDİ SİZİN ÇATINIZ ALTINDA OLMAK İSTİYORUM.05319519856 05398414372

 • merhabalar lıse mezunuyum fırmanızın uygun gorduyunuz her bolumunde calısabılırım 0537 857 57 74

 • Slm ben 20 aynı yerde çalıştım mesleğim tornacı yım suan Çalışımuyorum e Sınıf ehliyetim var ve forklift ehliyetimdevar azda olsa kaynak yaparım 0535 275 14 54 ilginiz için teşekkür

 • BEN 3 YIL BMC DE CIRAKLIK EGTIMI GORDUM KRIZ NEDEIYLE ISTEN CIKARILDIK DORUTA,KAYNAK,OKJISEN GAZ ALTI ,ELK JAYNAGI VAR BMC DEN EGTIM ALDIM 18,03,1993

  2007 , 2010 YILLARI ARASINDA BMC DE CALISTIM PNARBASIII

 • 2005 2008 arası otobüs karoser bölümünde çırak olarak çalıştım kadro zamanında ücretsiz izine çıkarıldık.Şase bölümünden son kontrol bölümüne kadar çalıştığım bantlar var.değerlendirmeniz için teşekkürler 0507 190 31 69 nolu telden ulaşılabilir.

 • ben 10 yıldır otomotıv sektöründe kum döküm ve kokıl döküm yaptım kalfalık bel var ailenize katılmak isterim tel 0531 735 00 97

 • Ali Ihsan Ercan Kardesi 11 sene bmc de calisti kanak taslama ve kaporta iscisiyim bmc de calismak isterim 05374217216