Borusan Holding iş Başvurusu ve İş İlanları 2021

BORUSAN OTOMOTİV HAKKINDA:

yılında, 37. yaş gününü kutladığımız Borusan Otomotiv, Borusan Oto adı ile kurulup Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş., Borusan Oto Servis ve Ticaret A.Ş., Borusan Otomotiv Pazarlama ve Ticaret A.Ş. ve Borusan Oto Kıbrıs Ltd. olarak dört şirket ile yoluna devam etmektedir.
1984 yılında 47 kişilik ekibi ile BMW distribütörü olarak kurulan ve o yıl 16 adet otomobil, 2 adet motosiklet satışı gerçekleştiren bir şirketten, bugün BMW, MINI, Land Rover ve Jaguar gibi değerli markaları bünyesinde bulunduran tesisleri, teknolojisi, kalite standartları, yetkin çalışanları, müşteri odaklılığı, sosyal sorumluluk bilinci ile anılan, sektöründe öncü ve birçok yeniliği Türkiye’ye kazandırmış bir şirkete dönüştüğünü görüyor ve bunu ortak bir gurur kaynağı olarak yaşıyoruz.

Borusan Holding ve Almanya’da faaliyet gösteren Giwa Holding’in ortaklığı olan Borusan Otomotiv, 1984 yılından bu yana, tutku dolu otomobillerin en iyi yorumu olan BMW’nin Türkiye distribütörüdür. 1992 yılında motosiklet tutkunlarının gözdesi BMW Motorrad’ın, 1998’de en iyi 4×4 otomobillerden olan Land Rover’ın ve 2020’da küçük otomobil segmentini yaratan ve sınıf ayrımı yok eden MINI’nin ve son olarak da 2014 yılında lüks, konfor ve performansın birleşimini temsil eden Jaguar’ın katılımıyla Borusan Otomotiv’in sunduğu marka yelpazesi tamamlanmıştır.

Geçen yıllar, Borusan Otomotiv‘in faaliyette bulunduğu segmentlere ve sektörünün geneline kazandırdığı katkılara tanıklık etmiştir. Bugün temsil edilen markaların sayısı ve niteliği bunun diğer bir göstergesidir. Borusan Otomotiv’in müşteri odaklı yaklaşımı ve uygulamaları, 24 saatlik acil servis hizmeti, outdoor satış (müşteri ziyareti), bağımsız müşteri ilişkileri departmanı ve merkezi müşteri veri bankası birer model olmuşlardır.

Şirket bugün Türkiye’nin yoğun rekabete dayalı otomotiv sektöründe geniş bir ürün gamına sahiptir. Beş marka yönetimi hem satış hem pazarlama faaliyetlerinden ve stratejilerinden sorumlu olarak, maksimum marka değeri yaratmak ve ticari başarı elde etmek için çalışmaktalar.

Yeni markaların bünyeye katılması, hem kurumumuzun yeniden yapılanmasını gerektirmiş, hem de yetkili satıcılar ve yetkili servisleri etkilemiştir. Geniş ürün yelpazesi, pek çok farklı bölgeye de giriş imkanı sağlamıştır.

Borusan Otomotiv teknolojinin son gelişmelerinden ve insan kaynaklarının tüm imkanlarından en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yararlanmaktadır. Bu yaklaşımı sebebiyle, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri, Türkiye otomotiv sektörünün en iyi satış ve satış sonrası hizmetlerini veren teşkilat olarak ün kazanmıştır. Yüksek nitelikli yetkili satıcılar ve yetkili servisler şirketin başarısının temel etkenlerinden biridir.

Borusan Otomotiv ticari alanlarda olduğu gibi, toplumsal katkılarıyla da öncü görevler üstlenmiştir. Avcılar’daki Borusan Oto İlköğretim okulunun yapımı, Okyanus Gönüllülük Platformu gibi çalışmalar örnek gösterilebilir. Ayrıca çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler de Borusan Otomotiv tarafından her zaman desteklenmiştir.

Açık Pozisyonlar;

NoPozisyonlarLokasyon
1Mekanik TeknisyenAdana
2Satış DanışmanıAdana
3Ekspertiz DanışmanıAdana
4Satış Müşteri Temsilcisiİstanbul (Tümü)
5Müşteri İlişkileri Sorumlusuİstanbul(Avr.)
6Servis Danışmanıİstanbul(Avr.)
7Satış Destek Sorumlusuİstanbul (Tümü)
8BMW Geniusİstanbul (Tümü)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*