BSH iş Başvurusu ve İş İlanları

BHS:

1967 Yılında Robert Bosch GmbH Stuttgart  ve Siemens  in ortak girişimleri sonucu kurulan BSH. Ocak 2015 ten beri %100 oranın da Bosch Grup altındadır.

Elli dört yıllık tarihimiz süresince büyüyerek bir Alman ihracat şirketinden dünyanın lider ev aletleri üreticilerinden birisine dönüştük. Dünyanın her yerinden yaklaşık 60,000 çalışanımızla yılında 13,9 milyar Euro civarında ciroya ulaştık. Modern ev aletleri ürün grubumuzdaki bütün ürünleri dünya üzerinde 38 fabrikamızda üretiyoruz. Ürün portföy ümüz ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi çamaşır  ve kurutma makinesi buzdolabı ve derin dondurucu gibi ürünlerden elektrik süpürgesi kahve makinesi yada mutfak robotu gibi küçük ev aletlerine uzanıyor.

Sürekli dijitalleşme beraberinde ev aletleriyle ilgili daha karmaşık talepler doğuyor. Sürekli değişen tüketici ihtiyaçlarına karşılamak için bir aletleri üreticisinden ,fiziksel ürünlerin yanında kişiselleştirilmiş dijital özellikler hizmetler ve içerikler sunan bir şirkete doğru evriliyoruz.

Home Connect sayesinde ,hızla büyüyen bağlantılı ev aletleri ekosistemini için bir temel oluşturacak markalar arası bir platform ve mutfakta gelecek odaklı özel bir deneyim için tüketici merkezli hizmetler sunuyoruz.

BSH bugün başarılı ve gelecekte de böyle kalmayı planlıyor. Bu başarıyı garantilemek için müşterilerle ve ortaklarla dış ilişkilerini doğru yönlendirmeyi ve çalışanlarla açık bir iletişim kurmayı hedefliyor. Bu bağlamda, BSH’nin hedefleri ve değerleri kurumsal ilkeleri içerisinde belirlenmiştir. Bunlar, Vizyon ve Misyon ile bağlantılı olarak BSH kültürünü ve şirketin kendisini nasıl algıladığını tanımlamaktadır. Dünya genelindeki her çalışan için rehberlik ve motivasyon da sağlamaktadır.

Açık Pozisyonlar:

,

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Yönetmen YardımcısıTekirdağBaşvur
İmalat Mühendisliği Bölüm Montaj Yöneticisi Tekirdağ Başvur
Fiyat Kontrol Uzmanıİstanbul ÜmraniyeBaşvur
Elektrik Elektronik Mühendisi Tekirdağ Başvur
Finansal Planlama Uzmanı İstanbul Ümraniye Başvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*