BSH İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

 

BHS İş Başvurusu

1967 Yılında Robert Bosch GmbH Stuttgart ve Siemens in ortak girişimleri sonucu kurulan BSH. Ocak 2015 ten beri %100 oranın da Bosch Grup altındadır.

Elli dört yıllık tarihimiz süresince büyüyerek bir Alman ihracat şirketinden dünyanın lider ev aletleri üreticilerinden birisine dönüştük. Dünyanın her yerinden yaklaşık 60,000 çalışanımızla yılında 13,9 milyar Euro civarında ciroya ulaştık. Modern ev aletleri ürün grubumuzdaki bütün ürünleri dünya üzerinde 38 fabrikamızda üretiyoruz. Ürün portföy ümüz ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi çamaşır ve kurutma makinesi buzdolabı ve derin dondurucu gibi ürünlerden elektrik süpürgesi kahve makinesi ya da mutfak robotu gibi küçük ev aletlerine uzanıyor.

Sürekli dijitalleşme beraberinde ev aletleriyle ilgili daha karmaşık talepler doğuyor. Sürekli değişen tüketici ihtiyaçlarına karşılamak için bir aletleri üreticisinden, fiziksel ürünlerin yanında kişiselleştirilmiş dijital özellikler hizmetler ve içerikler sunan bir şirkete doğru evriliyoruz.

Home Connect sayesinde, hızla büyüyen bağlantılı ev aletleri ekosistemini için bir temel oluşturacak markalar arası bir platform ve mutfakta gelecek odaklı özel bir deneyim için tüketici merkezli hizmetler sunuyoruz.

BSH bugün başarılı ve gelecekte de böyle kalmayı planlıyor. Bu başarıyı garantilemek için müşterilerle ve ortaklarla dış ilişkilerini doğru yönlendirmeyi ve çalışanlarla açık bir iletişim kurmayı hedefliyor. Bu bağlamda, BSH’nin hedefleri ve değerleri kurumsal ilkeleri içerisinde belirlenmiştir. Bunlar, Vizyon ve Misyon ile bağlantılı olarak BSH kültürünü ve şirketin kendisini nasıl algıladığını tanımlamaktadır. Dünya genelindeki her çalışan için rehberlik ve motivasyon da sağlamaktadır.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Bayi Satış Yönetmeni (Erzincan/ Erzurum)Erzincan
Erzurum
Agile Coaching Long Term Project StudentTekirdağ
Business Development Project Studentİstanbul (Asya)
After Sales Service Project Studentİstanbul (Asya)
Post-Production Video Editor Project Studentİstanbul (Asya)
Bayi Satış Yönetmeni (Gaziantep)Gaziantep
IT Project Student (Workplace)İstanbul (Asya)
Genel Başvuru (Engelli)Tekirdağ
Çerkezköy

BHS nin Avrupa ve diğer ülkelerde deki iş fırsatları için tıklayınız.

14 yorum

  1. 18.03.2006 23.06.2014 tarihleri arasında Vestel beyaz eşyada işçi olarak çalıştım. 2 yıllık yüksekokul muhasebe mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum gereğinizin yapılmasını istiyorum 05464344821

  2. Merhaba ben frgoglass soğutma da ve Ertan küçük ev aletleri de çalıştım montaj ve paketleme isi yaptım elektrik gaz testi yaptım is tecrübem var değerlendirmenizi rica ediyorum.

  3. Merhaba ben frgoglass soğutmaya elektrik gaz testi ve montaj isini yaptım Ertan küçük ev aletleri de paketleme isi yaptım su an fareler elektronik firmasında ateşleme bobin yapıyoruz değerlendirmenizi rica ediyorum

    • Merhaba ismim tufan daha önce BSH de çalışıyordum taşınıcam diye Tekirdağ servisine girmek istiyorum 2 yıldır çalışıyorum deneyimim var bana bu numaradan ulaşabilirsiniz 05393827876

  4. Slm lar benplastik kalıp parlatma ustasıyim 25 yıllık tecrübemle sizler le çalışmak isterim tercihim yurt dışı kalıp bakım ve parlatma ustasıyim meslekle alakalı gerekli tüm belgelerim mevcuttur irtibat no 0533 243 06 61 mail hamit.aksoy3461@gmail .com

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*