Bureau Veritas İş Başvurusu ve İş İlanları 2023

Bureau Veritas İş Başvurusu

Bir Güven dünyasını şekillendirirken… izinizi bırakın!

Müşterilere ve genel olarak topluma fayda sağlamak için hızlı tempolu bir sektörde kapsayıcı, yenilikçi bir şirkete katılmaya hazır mısınız? Sizin gibi insanlarla çalışmak için can atıyoruz!

DÜNYAYI DAHA GÜVENLİ HALE GETİRMEYE KATKI YAPIN

Her yıl dünyanın dört bir yanından kendini işine adamış, yetenekli ve yüksek vasıflı 10.000’den fazla mühendis, teknisyen, müfettiş, denetçi ve destek personelini karşılıyor ve eğitiyoruz. Gemiye bindiklerinde şirketimizi “BV” olarak adlandırıyorlar.

ABD İLE YENİLİK YAPAR Bureau Veritas, güçlü bir marka imajı ve teknik uzmanlık anlamına gelir. Aynı zamanda güçlü müşteri odaklılık ve yenilikçi bir ruh anlamına gelir. Sektörümüz yenilik yapmayı asla bırakmadığında, çalışanlarımız da durmuyor. Bize katılmak, işleri mesleğe dönüştürmeye yardımcı olan iş, profesyonel eğitim ve ilerleme programları yoluyla sürekli öğrenme anlamına gelir.

DERİN VE ANLAMLI DEĞER PAYLAŞIN!

Müşterilerimizin kalite, sağlık ve güvenlik, çevre koruma ve sosyal sorumluluk zorluklarını yönetmelerine yardımcı olmak için uzmanlık, performans ve yeniliği bir araya getiriyoruz. Safety@work girişimlerimiz, kendimizi güvenli ve sağlıklı bir iş yeri haline getirmeye yardımcı olur.

Bureau Veritas, test, muayene ve belgelendirme hizmetlerinde dünya lideridir. 1828 yılında kurulan Grubun dünya çapında 1.400’den fazla ofis ve laboratuvarda yaklaşık 77.000 çalışanı bulunmaktadır. Hizmetlerimiz, müşterilerin markalarını güçlendirirken performansı artırmalarına ve riskleri azaltmalarına yardımcı olur. Arabalarımızın yakıtı, bindiğimiz asansörler, cebimizdeki akıllı telefonlar ya da çocuklarımızın giydiği kasklar gibi TIC (Test, Muayene ve Sertifikasyon) hizmetleri günlük hayatımızda rol oynuyor. Bu nedenle, bu günlük etkileşimleri daha akıllı ve daha güvenli hale getirmeye yardımcı oluyoruz. Bina, altyapı, otomotiv, elektrik üretimi ve daha fazlasını kapsayan çeşitli sektörlerdeki şirketlerle çalışıyoruz.

Açık Pozisyonlar

PozisyonLokasyon
Sustainability Assistantİstanbul(Asya)
Maltepe
Marine Surveyor (Marine Ships in Service)İstanbul(Asya)
Business Developerİstanbul(Asya)
Genel Başvuruİstanbul (Tümü)


1 yorum

  1. Özbekistan’daki projenizde, ınspectıon olarak görev yapabilirim,
    Tüpraş İzmit rafinerisinde 20 yıl bakım ve kontrol olarak görev yaptım.
    İlgilenirseniz detaylı CV ‘mi hazırlayıp karşılıklı görüşebiliriz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*