Çağla Grup İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

çağla-grup

Çağla Grup İş Başvuru Formu

Çağla Grup İş Başvurusu yaparak Çağla Grup’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Çağla Grup iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1993`den bu güne gelen bir süredir Taahhüt Sektöründe kendine bir yer edinen firmamız çalışma politikasını: tüm kullanıcılara özgün tasarımlar üretmek; dünyada taahhüt sektöründeki her türlü yeniliği takip edip ülkemiz için uygulama projeleri geliştirmek; kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak; müşteri memnuniyetini hep en üst düzeyde tutup fark yaratmak; çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek ve değer yaratmak temelleri üzerine kurmuştur.

Firmamız, yaratıcı insanların teşvik edilmesini, özgün projelerin desteklenmesini, gelişmenin en önemli kritik unsur olduğuna inanarak, 500`ü aşkın deneyimli dev kadrosu ile bugün uluslararası boyutlarda projeler üretmekte, uygulamalar gerçekleştirmekte ve talep doğrultusunda danışmanlık veya kontrollük hizmetleri vermektedir.

Açık Pozisyonlar

Pozisyon                                     Şehir
Elektrik İşleri Proje Müdürü    Adana, Adıyaman
Şantiye Şefi                                 Adana, Adıyaman…
Teknik Ofis Şefi                          Adana, Adıyaman…
Elektromekanik İşleri Proje Müdürü Adana, Adıyaman

İş başvuru formu için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.