Cms Jant İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2024

Cms Jant İş Başvuru Formu

CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş’nin kurucusu Tonguç Ösen’in en büyük hedefi otomotiv yan sanayi sektörüne yatırım yapmaktı. Tonguç Ösen bu hedefinin ilk adımını 1955 yılında ortağı ile birlikte Türkiye’nin ilk alüminyum gravite/enjeksiyon döküm şirketini kurarak motor parçaları, imalatına başladı. Türkiye’nin en büyük jant üreticisi ve jant ihracatında lider olan şirketin temelleri ise 1980 yılında CMS Jant ve Makina Sanayi A.Ş.’nin İzmir’de kurulmasıyla atıldı.
  
1985 yılında Renault Tr (OYAK – Renault), Tofaş (Fiat Türkiye) ve Ford Türkiye için alüminyum alaşımlı jant üretimine başlayan CMS, bugün en son teknoloji ve yeniliklerin uygulayıcısı olarak “Hafif Metal Jant” sektöründe dünyanın önde gelen jant üreticilerinden biri olarak yerini koruyor.

 

Mavi Yaka işe alımlarımızda;

  • Yetkinlik bazlı mülakat
  • Bölüm yetenek testi

Beyaz Yaka işe alımlarımızda; 

Değerlendirme merkezi uygulamalarımızla pozisyona göre değişen araçlar kullanmaktayız. Bunlar;

  • Yetkinlik bazlı mülakat
  • Kişilik envanteri
  • Genel yetenek testleri
  • Yabancı dil testi
  • Simülasyon araçları uygulamaları
Staj Başvuruları
CMS gelecekte istihdam edilebilecek potansiyeli yüksek üniversite öğrencilerinin belirlenebilmesi ve üniversitelerle işbirliklerinin güçlendirilmesi amacıyla üniversite öğrencilerine staj imkanı tanımaktadır.
Sadece zorunlu staj başvuruları değerlendirmeye alınır.
Değerlendirmeye alınan başvurulara ait özgeçmişler incelenir ve ön elemeden geçen adaylar departmanların iş yükü ve ihtiyaçları, stajyer kontenjanı göz önünde bulundurularak yerleştirilir.

Açık Pozisyonlar:

Genel BaşvuruİzmirBaşvur
İç Denetçiİzmir Başvur
Müşteri Kalite MühendisiİzmirBaşvur

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.