Componenta İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

componenta-personel-alimi

Componenta personel alımı yapacak!

Componenta iş başvurusu yaparak sizde Componenta ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Componenta personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Componenta eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Componenta insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Componenta is a metal sector company with international operations. The Group manufactures cast, machined, surface-treated, ready-to-install components and total solutions made up from these.

Componenta’s production plants – foundries, machine shops and forges – are located in Finland, Turkey(Bursa-Manisa), the Netherlands and Sweden. The Group’s head office is in Helsinki.

The Group’s customers are in the off-road, heavy truck and automotive, diesel & wind and machine building industries. The components supplied by Componenta are often strategic parts in the products of the customers.

The net sales of Componenta in 2007 were EUR 635 million. The Group employs about 5,100 people.

Buradan açık pozisyonları görebilirsiniz.

2 yorum

  1. 16 yıllık hafriyat deneyimim var etiyopya ve tanzanya da yapı merkezi bünyesinde şoförlük ve ekip başı olarak görev yaptım Ayrıca kademe sorumlusu olarak çalıştım makina ve araç bakım sorumlusu olarak görev yaptım uygun görürseniz şirketiniz bünyesinde yurtdışı projenizde çalışmak istiyorum saygılar
    Pasaport hazır
    TLF 0 541 622 64 62

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.