Çorum Dodurga SYDV Personel Alım İlanı

sydv
Çorum Dodurga Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı
Erkek Büro Görevlisi;
Örgün Eğitim veren 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri – B ,C veya E sınıfı ehliyet – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Büro Görevlisi olarak ERKEK personel alınacaktır. İlan tarihinden önce Dodurga İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. İşe alımdan sonrada Dodurga İlçe sınırları içinde ikamet etmek. Askerlikten MUAF olmak veya BİTİRMİŞ olmak.
 Bayan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi;
Bilgisayar kullanım sertifikası – 4 Yıllık örgün eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarının psikolojik danışmanlık ve rehberlik,sosyoloji,psikoloji ve sosyal hizmetler – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak BAYAN personel alınacaktır. İlan tarihinden önce Çorum İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak. Göreve başladıktan sonra Dodurga İlçe Merkezinde ikamet etmek.

Erkek Büro Görevlisi Alımı Son Başvuru : 15.09.2014
İl ÇORUM İlçe DODURGA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Örgün Eğitim veren 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri – B ,C veya E sınıfı ehliyet – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Büro Görevlisi olarak ERKEK personel alınacaktır. İlan tarihinden önce Dodurga İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. İşe alımdan sonrada Dodurga İlçe sınırları içinde ikamet etmek. Askerlikten MUAF olmak veya BİTİRMİŞ olmak.
Bayan Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Son Başvuru : 15.09.2014
İl ÇORUM İlçe DODURGA Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – Bilgisayar kullanım sertifikası – 4 Yıllık örgün eğitim veren Yükseköğretim Kurumlarının psikolojik danışmanlık ve rehberlik,sosyoloji,psikoloji ve sosyal hizmetler – Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak BAYAN personel alınacaktır. İlan tarihinden önce Çorum İl sınırları içinde ikamet ediyor olmak. Göreve başladıktan sonra Dodurga İlçe Merkezinde ikamet etmek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*