Daikin iş Başvurusu ve İlanları

daikin

Daikin personel alımı yapacak!

Daikin iş başvurusu yaparak sizde Daikin’ın gücünden güç alabilirsiniz. Daikin personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Daikin eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Daikin insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla Türkiye’de faaliyetini sürdüren Daikin, Temmuz 2011’de Airfel’i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir oyuncusu olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir.
Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, infrared ısıtıcılar, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. Farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır.
Daikin Türkiye’nin, Hendek’te bulunan üretim tesislerinde Airfel markasının yanı sıra Daikin markalı ürünlerinin üretilmesi yönünde hazırlıklar sürdürülmektedir
Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; Adana, Ankara, Antalya, Gaziantep, İzmir ve Trabzon’da bulunan 6 bölge müdürlüğü; 170 bayi, 500 satış noktası ve 501 yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir çoğrafyasına hizmet verebilmektedir.
İklimlendirme sektörüne yönelik sunduğu geniş ürün yelpazesi, son teknoloji ile üretim yapan tesisi, deneyimli ve uzman ekibiyle Daikin Türkiye, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de tüketicilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve konforlu çözümleri sunmak üzere faaliyet göstermektedir.
DAIKIN’in misyonu müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarını ve hayallerini önceden tanımlayarak gerçekleştirmektir.
DAIKIN için müşterilerine, rakiplerinin bir adım önünde olan kolaylığı ve konforu sağlamak çok önemlidir. Bu yüzden en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaya devam ederiz.
DAIKIN’a göre bir şirket ne zaman, nerede olursa olsun ancak, dünyada lider teknolojiye sahip olarak büyüyüp gelişebilir.
Bu amaçla;

  • İşin gerektirdiği profesyonel ve sosyal yetkinliklere sahip kişileri organizasyona kazandırır ve Daikin Türkiye’ye hızla entegre olmalarını sağlarız.
  • Çalışanlarımızın performansının objektif olarak değerlendirilmesine olanak sağlayacak, güçlendirecek ve geliştirecek ölçme ve değerlendirme sistemleri kurarız.
  • Tüm çalışanlarımızın yetkinliklerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamını sağlar, onları sorumluluk almaya teşvik ederiz.
  • Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimleri için eğitim olanakları sağlayarak başarılarını artırmaya ve onları daha üst görevlere hazırlamaya çalışırız.
  • Sektörümüz içerisinde kaliteli ve yetkin insan kaynağını Daikin Türkiye’ye kazandıracak ve onları elde tutacak ölçüde rekabetçi, üstün performansı ödüllendiren ücret ve yan haklar politikası uygularız.
  • Karşılıklı saygı ve güvene dayanan, tüm iletişim kanallarının etkin kullanıldığı bir çalışma ortamı yaratarak yeni fikirlerin oluşmasına ve önerilmesine zemin hazırlarız.

İş başvurusunda bulunmak ve açık pozisyonları görmek için tıklayınız..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*