Danone İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Danone Türkiye Hakkında

Danone olarak, lezzetli, sağlıklı ve herkesin erişebileceği ürünleriyle mümkün olan en fazla sayıda insanın sağlığına katkıda bulunma misyonu ile 1998’den bu yana sütlü ürünler pazarında faaliyet göstermekteyiz.
Danino, Danette, Activia, Danone Doğal ve Danone Disney markalarından oluşan sağlıklı, lezzetli, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz ile tüketicilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz.

Danone Türkiye olarak, 500’ü aşkın çalışanımız, yaklaşık 3.500 çiftçimiz, 1.000’e yakın tedarikçimizi kapsayan yaygın tedarikçi ağımız ve Türkiye’nin en kapsamlı soğuk zincir satış ve dağıtım ağı ile 81 ilde, 60.000 satış noktasına hizmet veren 100’ü aşkın distribütörümüzle birlikte el ele yürümekteyiz.

Danone olarak, mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma misyonumuz doğrultusunda sağlık odaklı benzersiz ürün portföyümüz ve markalarımızla dünya genelinde 120’den fazla ülkede faaliyet göstermekteyiz.

Türkiye’de 2.000’den fazla çalışanımız ile Sütlü Ürünler, Su ve Uzman Beslenme Ürünleri alanlarında doğumdan yaşlılığa kadar insan hayatının tüm evrelerini kapsayan ürünlerimizle topluma fayda sağlamayı hedefliyoruz.

“Mümkün olan en fazla sayıda insana gıda yoluyla sağlık ulaştırma” misyonumuz ile daha sağlıklı bir dünyaya katkıda bulunmak için çalışıyoruz. 100 yılı aşkın süredir, tüketicileri yeme alışkanlıkları ve beslenme ihtiyaçları doğrultusunda sağlıklı ve lezzetli ürünlerle buluşturma amacını taşıyoruz. Sütlü Ürünler, Su ve Uzman Beslenme Ürünleri alanlarındaki tüm ürün portföyümüz ile yaşamın her aşamasında tüketicilerin beklentilerini karşılayan yenilikçi ve en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlıyoruz.

“Tek Gezegen. Tek Sağlık”

Bu sözler insanların sağlığı ile gezegenin sağlığının birbirine bağlı olduğunu gözler önüne seren vizyon umuzu yansıtıyor. Sorumluluklarımızın yalnızca fabrika kapılarıyla sınırlı olmadığını biliyor; ürünümüzle, insanımızla, doğamızla iyinin peşinde koşuyoruz. Daha sağlıklı, daha sürdürülebilir yeme ve içme alışkanlıklarının benimsenmesini amaçlıyoruz.

Danone olarak her yediğimiz ve içtiğimizle hayal ettiğimiz dünyadan yana seçim yapma şansına sahip olduğumuza inanıyoruz. Bu güçlü inanç gıdalarının nereden geldiğine, nasıl yetiştirildiğine, tabaklarına nasıl ulaştığına, sağlıklarına ve gezegenin sağlığına nasıl etki ettiğine önem veren insanlardan ilham alan “gıda devrimin” kalbinde yer alıyor.

Açık Pozisyonlar

NoPozisyonlarLokasyon
1Human Resources Business Partnerİstanbul (Tümü)
2Ürün Tanıtım Temsilcisi (Zonguldak)Zonguldak
3Ürün Tanıtım Temsilcisi (Denizli)Denizli
4Discounter Key Account Executiveİstanbul (Tümü)
5Strategy & Insights Specialistİstanbul (Tümü)
6Financial Control and Reporting Specialistİstanbul (Tümü)
7Lojistik MemuruBursa
8Category & Channel Development Executiveİstanbul (Tümü)
9Talent Attractivenes Executiveİstanbul(Asya)
10Export Operations Specialistİstanbul(Asya)
11Communication Executiveİstanbul (Tümü)
12E-Commerce Customer Service Operations Assistantİstanbul (Tümü)
13Dönemsel Bordro Yöneticisiİstanbul(Asya)
14Trade Marketing Managerİstanbul (Tümü)
15Assistant Sales Training Executiveİstanbul (Tümü)
16Business System Analystİstanbul (Tümü)
17Personel Özlük İşleri Uzmanıİstanbul(Asya)
18Assistant Brand Managerİstanbul (Tümü)
19Ürün Tanıtım Temsilcisi (Istanbul Avrupa)İstanbul(Avr.)
20Trade Marketing Specialistİstanbul (Tümü)
21Ürün Tanıtım Temsilcisi (Konya)Konya
22Brand Manager (Bebelac)İstanbul (Tümü)
23Business Systems Analyst (SAP Co)İstanbul (Tümü)
24İş Güvenliği MühendisiBursa
25HR Executive (Temporary) /LüleburgazKırklareli

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*