İş Başvuru Formu

Denizli Bekilli SYDV Personel Alım İlanı

sydv

Denizli Bekilli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı

4 Yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarından Mezun olmak,( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden)mezun olmak; – İNGİLİZCE – Erkek adaylar için (En Az B sınıfı Ehliyet Fotokopisi) – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-Sınava Başvuracak olan adaylardan Büro görevlisi alımı Başvurularının Bekilli İlçesi Sınırları içerisinden olması gerekmektedir. Büro görevlisi alımı için Bekilli ilçesi sınırları dışında ikamet edip başvuru yapanların başvuruları kabul olmayacaktır. 2- 4 Yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarından Mezun olmak,( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden)mezun olmak; 3-Sınavı kazanan ve ataması yapılan kişinin Bekilli ilçe sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmesi gerekmektedir. 4-Adayın Belirsiz Süreli iş sözleşmesini imzalandığı gün adayın işe başladığı gün olarak kabul edilir. 5-Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi yapılan adaya 2 aylık deneme süresi verilecek olup 2 aylık deneme süresinde başarısız olan ve sözleşme şartlarına uymayan adayın iş akdine son verilecektir.

BÜRO GÖREVLİSİ İŞE ALIMI TALEBİ Son Başvuru : 12.10.2014
İl DENİZLİ İlçe BEKİLLİ Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Office programlarını bildiğini ve varsa muhasebe bilgisi olduğunu belgelendirmesi gerekmektedir.(Transkriptte yazan bilgisayar ve muhasebe dersleri geçerlidir) – 4 Yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarından Mezun olmak,( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden)mezun olmak; – İNGİLİZCE – Erkek adaylar için (En Az B sınıfı Ehliyet Fotokopisi) – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-Sınava Başvuracak olan adaylardan Büro görevlisi alımı Başvurularının Bekilli İlçesi Sınırları içerisinden olması gerekmektedir. Büro görevlisi alımı için Bekilli ilçesi sınırları dışında ikamet edip başvuru yapanların başvuruları kabul olmayacaktır. 2- 4 Yıllık Yüksek Öğrenim Kurumlarından Mezun olmak,( İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Bölümlerinden)mezun olmak; 3-Sınavı kazanan ve ataması yapılan kişinin Bekilli ilçe sınırları içerisinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmesi gerekmektedir. 4-Adayın Belirsiz Süreli iş sözleşmesini imzalandığı gün adayın işe başladığı gün olarak kabul edilir. 5-Belirsiz Süreli İş Sözleşmesi yapılan adaya 2 aylık deneme süresi verilecek olup 2 aylık deneme süresinde başarısız olan ve sözleşme şartlarına uymayan adayın iş akdine son verilecektir.

6-Alınacak olan personelin ; (T.C. AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü ) tarafından yayımlanmış olan 16/02/2012 tarih ve 2012/1 sayılı (Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları Personelinin Norm Kadro standartları ,iş tanımları ,nitelikleri,Özlük Hakları ve Çalışma Şartlarına ilişkin esaslar?a) göre görevlerini yerine getirmeleri esastır. 7-Erkek adaylar için Askerlikle ilgili ilişiği olmadığına dair belge istenecektir. 8-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmadığına ve her türlü iklim koşulunda ve her türlü taşıtla seyahat etmeye engel bir durumunun olmadığına dair tam teşekküllü hastaneden alınacak sağlık raporu.(Mülakat sınavını kazananan kişden istenecektir.) 9-Mülakatı kazanan 1. Sıradaki Adı geçen personel sözleşme süresinde sözleşme imzalamaz ise Tekrar mülakat yapılmaksızın önceliklerle 2.3.4,5 sıradaki personel için işlemler başlatılacak. değerlendirmeye alınacaktır. 10-Mülakata katılacaklar için istenilen belgeler ,ve diğer bilgiler Bekilli Kaymakamlığı Wep sitesinde ve Kaymakamlık ilan panosunda ilan edilecektir.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment