Doğuş Holding İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

dogus-holding

Doğuş Holding İş Başvuru Formu

Doğuş Holding İş Başvurusu yaparak Doğuş Holding’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Doğuş Holding iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

1951 yılında kurulan Doğuş Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Grup; finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve hizmetler, gayrimenkul, enerji ve yeme-içme olmak üzere sekiz sektörde faaliyet göstermektedir.

Doğuş’lu Olmak

Doğuş Grubu; 30 binin üzerinde çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır.

Kurucumuz Sayın Ayhan Şahenk’in yıllar öncesinde söylemiş olduğu gibi, globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşulları içerisinde Doğuş Grubu halen, gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan Grup’ta, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için “Doğru İşe, Doğru İnsan” vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

İşe alımda aranılan özellikler:

 • Asgari Eğitim Düzeyi: Görev alacağı pozisyona göre değişmektedir. Çoğunlukla üniversite mezunu adaylar tercih edilmektedir.
 • Tercih Edilen Okullar: Yurtiçi ve Yurtdışı tüm üniversiteler değerlendirme kapsamına dahil edilmektedir.
 • Yabancı Dil: İngilizce bilgisi gerekmektedir.
 • Deneyim: Alınacak göreve göre değişmektedir. Deneyimli personel alımlarının yanı sıra yeni mezun deneyimsiz personel alımları da gerçekleşmektedir. Özellikle stajyer olarak değerlendirilen adaylar performansından memnun kalınması ve norm kadro açığı oluşması halinde mezuniyetinin ardından iş teklifi yapılarak kadroya dahil edilebilmektedir.
 • Sosyal Özellikler: Doğuş Grubu şirket kültürüne ve çalışan profiline uyum sağlayabilecek adaylar tercih edilmektedir.
 • Diğer: Geçmiş iş ve eğitim yaşamında yüz kızartıcı herhangi bir suç işlememiş olmasına önem verilmektedir. Bu bağlamda güvenlik soruşturması gerçekleştirilmektedir.
 • Askerlikle İlgili Uygulamalar: Pozisyonun stratejik önemine bağlı olarak, şirket yönetimi tarafından alınan kararlar uygulanır. Genellikle; askerliğini tamamlamış ya da pozisyona dayalı olarak askerliğini en az 2 yıl tecil ettirmiş adaylar tercih edilmektedir.

Açık Pozisyonlar

Tarih                Firma                                           Pozisyon                                                                   Şehir
22.07.2014 Doğuş Grubu Lean Management Assistant Specialist İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Grubu Uzun Dönemli Yatırımlar Stajyeri İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Grubu Finansal Raporlama Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Oto Pazarlama SERVİS DANIŞMANI (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Oto Pazarlama MEKANİK TEKNİSYENİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa
22.07.2014 Doğuş Otomotiv YEDEK PARÇA YETKİLİSİ (PORSCHE) İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
22.07.2014 Doğuş Oto ve Pazarlama RESEPSİYONİST (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Otomotiv BİNA BAKIM TEKNİSYENİ İstanbul(Avr.), Kocaeli, İstanbul(Asya)
22.07.2014 Doğuş Otomotiv Yetkili Kalite Kontrol Sorumlusu (Gökmen Otomotiv-Konya) Konya
22.07.2014 Doğuş Oto Pazarlama MEKANİK TEKNİSYENİ (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Oto Pazarlama SANTRAL ELEMANI (Doğuş Oto Esenyurt) İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Oto Pazarlama SATIŞ TEMSİLCİSİ (DOĞUŞ OTO BURSA) Bursa
22.07.2014 Doğuş Oto Pazarlama SERVİS DANIŞMANI (Doğuş Oto Maslak) İstanbul(Avr.)
22.07.2014 Doğuş Teknoloji İDARİ İŞLER UZMANI Kocaeli, İstanbul(Asya)
22.07.2014 Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı Servis Müdürü (Lena Otomotiv – Aydın) Aydın

Başvurmak için tıklayın.

6 yorum

 1. selam beinşaat ustasıyım yurt dışındaçalışmak istiyorum mesleğim kalıp duvar demir ekibim var isterseniz ekibimlede gele bilirim bilirimeleman çok istediğniz kadar usta ayarlaya bilirim daha önce fıransada 5 yıl kaldım israilde çalıştım türk firmasına tecrübem var pilan projeden anlarım tel 0544 483 12 49 sizin le çalışmak isterim öz geç mişimi araş tıra bilir siniz
  saygılarım tuncay aksel

 2. Yol,duble yol ağırlıklı havaalanları ve baraj inşaatlarında kod,lu çalışmalarımla mesleğimde uzman yurtdışı tecrübeli,(E,G) Ehliyetli,33, yıllık grader oparatörüyüm. Doğuş holding aile bünyesinde görev almak isdiyorum.( mustafa kala 05377046389)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.