E-bebek iş Başvurusu ve İlanları

e-bebek-personel-alimi

E-bebek personel alımı yapacak!

E-bebek iş başvurusu yaparak sizde E-bebek ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. E-bebek personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan E-bebek eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. E-bebek insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları politikamız

ebebek olarak biliyoruz ki; başarıya ulaşmada en büyük rolü üstlenen temel kaynağımız çalışma arkadaşlarımızdır. Bu bilinçle İnsan Kaynakları politikamızı şöyle tanımlıyoruz; İnsan kaynakları politikamız bebeveyn memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen çalışanlarımızın kendilerini mutlu ve değerli hissettiği, kişisel gelişimlerin desteklendiği ve yönetime katılımcı anlayışın benimsendiği bir çalışma atmosferi sunmaktır.
ebebek çalışanlarına daima üst düzey sorumluluklar vermekte ve bu sorumlulukları yönetebilen çalışanlarını daha yukarılara taşımaktadır. ebebek etik kurallarında da vurgulandığı üzere organizasyonumuzun en önemli felsefelerinden birisi içeriden insan yetiştirme prensibidir.
Organizasyonumuz dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden insan yetiştirmeyi tercih eder. Yöneticilerimizin en önemli felsefelerinden birisi kendi yerini alacak takım arkadaşı yetiştirmektir.
Yöneticilerimiz, olayları ve işleri basite indirgedikçe verimliliğin ve performansın artacağına inanan kişilerdir. Organizasyonumuzun sürdürülebilir büyüme sağlaması için her çalışanımız kendi halefini yetiştirir ve bildiklerini ona öğretir.
ebebek’te çalışan herkesin imzalı görev tanımı vardır ve insan yöneten tüm ebebek yöneticilerinin görev tanımlarında yer alan şu görevler onların en büyük vazife ve sorumluluğudur:

  • Kendi halefini, kendi yerini alabilecek takım arkadaşlarını yetiştirmek
  • Ekibinin performansını yakından izlemek ve onların mutluluğunu sağlamak

Buradan iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*