Eldor iş İş Başvurusu ve İş İlanları

Eldor Corporation:

Eldor’un sürekli kendini yeniden icat eden vizyonunun sembolü olarak doğum ve yeniden doğuş hikaye sidir.
Eldor’un hikayesi, küçük ama çok net bir vizyon ile bir garajda başlamıştır. Şirket önceden televizyon setleri üzerine uzmanlaşmış ve zaman içerisinde global bir oyuncu haline gelmiştir.  Bay Forte daha sonra şirketi yeniden oluşturarak aynı teknoloji tutkusunu otomotiv endüstrisine taşıdı ve şirketin sektördeki uluslararası lideri olarak mevcut durumunu yakaladı.
Pasquale Forte’nin sezgileri, Grup tarafından üstlenilen operasyonların ardındaki itici güç olmaya devam ediyor. Kendisinin liderliği aracılığı ile, onun en güçlü özlü sözü olan <Görmeden önce İnanmak> fikrini uygulamaya koyabiliyoruz.

Eldor, yenilenme ve sezginin doğal akışını takip eden değişimin meydana geldiği, üretim ve yenilenme için hazırlanır. Şu andaki dönüşüm süreçleri giderek hızlanıyor: bu iklimde insanlığın hizmetinde çalışmaktan zevk alıyoruz.

1991 yılında, Eldor’un uluslararası genişlemesi için Türkiye bir sıçrama tahtası olarak seçildi. Bunun en önemli nedeni, yüksek nitel bir değer yaratmak için Türkiye’nin doğuyu ve batıyı birbirine bağlayan ideal bir köprü konumunda olmasıdır.

Eldor’un Türkiye’deki tesisleri için en iyi lokasyonu araştırdıktan sonra, şirket İzmir bölgesine yerleşti. Bu bölge yüksek yaşam kalitesi ve eğitim hizmetleri sunmakta ve sürdürmektedir.

En başından beri, bu üretim tesisi (plastik komponentlerin dökümünden nihai ürünün montajı ve test edilmesine kadar) tüm üretim döngüsünü yönetmek üzere dizayn edilmiştir

Bugün, Avrupa pazarı için Eldor’un her modeldeki ateşleme sistemini Türkiye’deki tesisimizde üretiyoruz.

Açık Pozisyonlar:

 

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
Hat TeknisyeniİzmirBaşvur
Kalite TeknisyeniİzmirBaşvur
SAP Sistem UzmanıİzmirBaşvur
Sistem Geliştirme MühendisiİzmirBaşvur
Forklift OperatörüİzmirBaşvur

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*