Elsys iş Başvurusu ve İlanları

Elsys-logo

Elsys personel alımı yapacak!

Elsys iş başvurusu yaparak sizde Elsys ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Elsys personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Elsys eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Elsys insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:
2020 yılında kurulan Elsys, şirketlerin iş süreçlerini daha etkin ve verimli kılmalarını sağlayan teknolojik çözümler sunmaktadır. Bugün, farklı sektörlerden 100’ü aşkın müşterisine hizmet vermekte olan Elsys, 155’i danışman olmak üzere 180 kişilik kadrosuyla, bilişim pazarının öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.
Elsys, şirketlerin bilgi ve iletişim teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere, kurumsal yazılım çözümleri, mobil uygulamalar, sistem ve donanım entegrasyonu uygulamalarının yanı sıra, süreç analizi ve tasarımı, proje yönetimi, eğitim ve sistem optimizasyonu hizmetleri sunmaktadır.
Müşteri beklentilerinin ötesine geçen çözümler sunmayı ilke edinen Elsys, faaliyet gösterdiği alanlardaki yazılım, entegrasyon ve sistem bütünleştirme ihtiyaçlarını deneyimli danışman kadrosuyla karşılamaktadır. Elsys’in hizmet verdiği kurumların yüzde 80’i, altı ay ve daha kısa sürede canlı kullanıma geçmiştir.
ELSYS’TE KARİYER
Çalışana Verilen Değer
Elsys, alanında lider ve ileri derecede uzman danışmanlık, yazılım ve internet teknolojileri birimleriyle her ölçekte şirketin ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojisinde kurumsal çözümler üreten ve geliştiren öncü bir şirkettir. Farklı sektörlerde çeşitli ölçeklerde pek çok şirkete ileri derecede uzman kadrosu ile danışmanlık ve uygulama hizmeti sunan Elsys, çalışanlarını var olan en büyük değeri ve organizasyonunun ayrılmaz bir parçası olarak görür.
Elsys Ailesi

Alanında lider ve öncü bir organizasyon olan Elsys, şirket içinde şeffaf ve yalın bir yapılanmayı ilke edinmiştir. Elsys, kurumsal olarak bugüne kadar öncülüğünü yaptığı pek çok alandaki başarılarını her biri Elsys Ailesi`nin önemli bir bireyi olan üstün nitelikli çalışanlarıyla gerçekleştirmiştir.
Eğitim
Elsys çalışanlarının mesleki olarak en üst seviyede bilgi birikimine sahip olmaları için şirket içinde çeşitli rotasyon programları uygulanmaktadır. Çalışanlarına şirket içi ve şirket dışı pek çok eğitim imkanı sunan Elsys, her çalışanı için sürekli eğitim sağlama ve sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir.
İnsan Kaynakları Politikası

Elsys, bir kurum olarak saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumanın ve dünya standartlarında çalışmanın bilincindedir. İşletmeleri canlı tutan en önemli unsurun “insan” faktörü olduğu inancıyla, sürekli gelişimini desteklemek ve örnek uygulamalar sergilemek amacındadır.
Elsys’in bu yaklaşıma bağlı olarak belirlenen ana ilkeleri şunlardır;

 • Yasal gerekliliklere uygun davranmak.
 • Din, dil, ırk ve cinsiyet ayırımı yapmadan personel seçimini gerçekleştirmek.
 • 18 yaşından küçük personel çalıştırmamak.
 • Doğru işe, doğru insan istihdam etmek.
 • Bilgi paylaşımının önemini kavrayarak; tecrübeli personelin, yeni nesli yetiştirmesini sağlayacak bir sistem kurmak.
 • Yönetici işgücü ihtiyacını öncelikle kendi bünyemizden karşılamak.
 • Şirketimizin gelişimini, çalışanlarımızın gelecekleri ile birleştirerek ortaklık sağlamak.
 • Şirketimizin; örnek çalışmalarını, İnsan Kaynakları yatırımları ile de sürdürerek; çalışanlarımıza yönelik faaliyetleri geliştirmek, iyileştirmek ve sürekli kılmak.
 • Çalışanlarımızın performanslarının göz ardı edilmeyeceği bir sistem geliştirmek ve devamlılığını sağlamak.
 • Motivasyon unsurunun önemini bilerek bu yönde yatırım yapmak ve iç müşteri memnuniyetini sağlamak.
 • İnsan Kaynakları uygulamaları konusunda yeniliklere imza atmak, örnek olmak; şeffaf bir yönetim şeklinin oluşturulmasını desteklemek.
 • Sosyal Sorumluluk projeleri geliştirmek; stajyer öğrenci istihdamı, burslar ve diğer çalışmalarla eğitime katkıda bulunmak ve kalifiye, deneyimli elemanlar yetiştirerek “Elsys Danışmanlık” ın örnek bir kurum olmasını sağlamaktır.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilir başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*