Erzincan Tercan SYDV Personel Alım İlanı

sydv

Erzincan Tercan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alım İlanı

1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak.

Büro memuru Son Başvuru : 22.09.2014
İl ERZİNCAN İlçe TERCAN Alınacak Sayı 1
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – Büro Görevlisi İşe Alım Talebi ERZİNCAN İlçe TERCAN BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ – Personel alımında aranacak genel ve özel şartlar aşağıda belirtilmiştir. 1) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2) Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 3) 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, 4) Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5) Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 6) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak. 7) En az 4 Yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak 8)sosyal iletişim becerisine sahip olmak 9) ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. 10) İlan tarihi(11.09.2014) itibariyle Erzincan-Tercan İlçesinde (köy ve beldeler dahil) en az son 6 aydır ikamet ediyor olmak. 11)Mülakat tarihi adaylara bildirilecek olup; Genel kültür ve SYDV nin tabi olduğu mevzuattan sorular sorulacaktır. .

7) En az 4 Yıllık lisans eğitimini tamamlamış olmak 8)sosyal iletişim becerisine sahip olmak 9) ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. 10) İlan tarihi(11.09.2014) itibariyle Erzincan-Tercan İlçesinde (köy ve beldeler dahil) en az son 6 aydır ikamet ediyor olmak. 11)Mülakat tarihi adaylara bildirilecek olup; Genel kültür ve SYDV nin tabi olduğu mevzuattan sorular sorulacaktır. .

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*