Filli Boya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

Filli Boya İş Başvuru Formu

Filli Boya İş Başvurusu yaparak Filli Boya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Filli Boya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İsmini “Beton” ve “Teknoloji” kelimelerinin ilk hecelerinden alan Betek Boya ve Kimya Sanayi A.Ş. 1988 yılında kuruldu. Betek A.Ş. sektöre girdiği ilk yıllarda, inşaat malzemeleri sektörünün ihtiyaç duyduğu beton katkılar, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında yüksek kaliteli ürünler geliştirerek pazara sundu. Geliştirdiği ürünlerin sektörde çok beğenilmesi ve tercih edilmeye başlanarak yüksek satış hacimlerine ulaşması üzerine, yeni bir pazara yönelik arayışlar sonucunda inşaat boyalarına girilmesine karar verildi.

Seçme ve Yerleştirme

Betek’i Geleceğe Taşıyacak, Sürdürülebilir Başarıyı Sağlayacak Kişileri İşe Alırız

Betek’te işe alım sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek kişilerin, sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda ayrımcılık yapmadan şirkete kazandırılmasıdır.

Başvurular e-posta, web sitesi, şirket çalışanlarının ya da danışman firmaların önerileri gibi farklı kaynaklardan iletilebilir. İletilen tüm başvurular Betek İnsan Kaynakları başvuru veritabanında tutulur.

Betek’e ve pozisyona en uygun adayları işe alabilmek için İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm sorumluları görüşmeler yapmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmelerde kişinin yetkinlikleri, kişilik özellikleri, kurum kültürüne uyumu gibi kriterlerle ilk değerlendirme yapılır. İlgili bölüm ise adayın teknik bilgisini, ekibe uygunluğunu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğe sahip olup olmadığını değerlendirir ve adaya işin detaylarını aktarır. Ayrıca işe alım sürecinde objektifliği arttırmak için kişilik özellikleri ve nitelikleri belirlemeye yönelik çeşitli analiz ve testler uygulanmaktadır.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon LokasyonBaşvuru Linki
Renklendirme Makineleri Saha Destek SorumlusuGaziantepBaşvur
İş Güvenliği Yöneticisiİstanbul Avrupa Kocaeli Başvur
Depo Sorumlusu Tekirdağ Ergene Başvur
Renk Laborantı Kocaeli Gebze Başvur
Renklendirme Makineleri Saha Destek Sorumlusuİstanbul Avrupa Asya Başvur
Bölge SorumlusuMuğla Başvur
Bölge Teknik SorumlusuMuğla Başvur
Bölge SorumlusuMersin Başvur
Satış Analiz ve Raporlama Uzmanıİstanbul Asya Başvur

5 yorum

 1. sayın yetkili,

  ben şuan almanyada boya üzerine mesleğimi yapıyorum.
  2015`de mesleğim bitiyor ve bitince ben istanbula temelli dönüş yapmak istiyorum ve mesleğime devam etmek istiyorum. sizde acaba işe başlıya bilirmiyim ?

  zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.
  yardımcı olursanız sevinirim.

  sevgiler ve saygılarımla
  ismail hüsmenoğlu

 2. On yil oncesinde disce agirlikli calisiyodum su an dis cepeyi biraktim kamudan teknik servis uskudar devlet hastanesinden emekli oldum dayre boyamaya devam filliyle koronadan cakildik 30 yillik musteri kamuda calistigim surede kayboldu hastalikta cikinca iyice bunaldik evde is bekliyoruz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*