Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu ve İş İlanları 2022

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Personel Hakları ve Çalışma Şartları

Gaziantep Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Gaziantep iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Gaziantep, tarihi açıdan büyük bir önem taşımaktadır. İl olarak gelişmesini sürdürdüğü için gerek bölgenin gerekse burada yaşayan vatandaşların yeni gereksinimleri oluşmaktadır. Gaziantep Belediyesi bunları cevaplayabilmek için proje ve hizmetler sunmaktadır.

Gaziantep Belediyesi Hakkında

Gaziantep Nüfus Yoğunluğu

Yüzölçümü 6.887 km2 olan Gaziantep ilinde kilometrekareye 305 insan düşmektedir. Gaziantep nüfus yoğunluğu 305/km2‘dir.

Gaziantep Nüfusu 2021

Gaziantep 2021 nüfusu, tahmini verilere göre 2.136.176.
Bu nüfus verisi, eski yıllardaki nüfus artış hızlarına göre tahmini hesaplanmıştır. Gaziantep 2021 resmi nüfus bilgileri 2022 yılının başında açıklanacaktır.

Gaziantep Belediyesi Gaziantep il sınırlarının belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Gaziantep Belediyesinin mevcut belediye başkanı Fatma Şahin dir.
Gaziantep Belediyesi Personel Çalışma Ortamı

Gaziantep Belediyesi, Gaziantep ilinin merkezinde yer almakta ve merkezi konumu sayesinde belediye personellerine kolaylık sağlamaktadır. Gaziantep ilinin çok büyük olmaması nedeniyle ulaşım belediye binasına oldukça kolaydır ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Gaziantep Belediyesi Çalışma Koşulları

Gaziantep Belediyesi personelleri 08.00/17.00 saatleri arasında çalışmakta ve öğle arası 1 saatlik yemek molaları bulunmaktadır.  Hafta sonu mesaisi bulunmamaktadır.

Gaziantep Belediyesi Sosyal Olanaklar

Gaziantep Belediyesi Personel Sendikal Hakları

Gaziantep Belediyesi sendikal haklar şunlardır;

 • Gaziantep Belediyesi personellerinin ücretlerine birinci yıl ilk altı ay %25, ikinci altı ay %5, ikinci yıl ilk altı ay %5, ikinci altı ay %5, üçüncü yıl ise 9 ay için %6 zam yapıldı. 
 • Personellerin sosyal haklarda %100’e varan iyileştirme sağlandı
 • Gaziantep Belediyesi personel şirketinde çalışan işçilere 55 yevmiye tutarındaki ikramiyesi yapılan ek protokolde 60 yevmiye olarak belirlendi.
 • Birinci yıl 5+5 ikinci yılda 5+6 olmak üzere maaş zammı

Gaziantep’in ilçeleri

 • Araban
 •  İslâhiye
 • Karkamış
 • Nizip
 •  Nurdağı
 • Oğuzeli
 • Şahinbey
 • Şehitkamil
 •  Yavuzeli

Daha Fazla Gaziantep İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

3 yorum

 1. Üniversite tercih sıralarında abim şehit olduğu için tercihlere geç kalan bı bayan öğrenciyim su anki ek tercihlerede puanlar yükseldiği ve kontenjan kalmadığı için üniversiteye gidemiyorum işe ihtiyacım var

 2. Erdal boyluğ açıl işe ihtiyacım var evim kira iki çocuk okutuyorum yetmiyor Bir yıldır işsizim işe çok ihtiyacım var lütfen büyük şehir belediyemizden ricam bana bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim e sınıfı ehliyetim var sizden ricam iş istiyorum

 3. Bir yıldır işsizim işe çok ihtiyacım var evim kira iki çocuk okutuyorum yetmiyor işsizlik maaşı alıyorum yetmiyor başkanından ricam bana bir iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim e sınıfı ehliyetim var ne iş olsa yaparım çok zor durumdayım lütfen iş istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*