Glamira Web Grafik Tasarımcı İş Başvuru Formu ve iş Başvurusu ve İlanları

Mücevher sektörünün öncülerinden olan Glamira yılı için Web Grafik Tasarımcı alacağını duyurdu. İş ile ilgili gerekli bilgi ve başvuru linkini yazımızda bulabilirsiniz.
İlk mağaza 2020 yılında Almanya, Heilbronn’da açılmıştır ve hala tüm şubeler için merkez ofis olarak çalışmasına devam etmektedir. GLAMIRA, mücevher sektöründeki başarılı bir 8 yıllık deneyim süresi boyunca müşteri kitlesini geliştirmek ve sunduğu eşsiz servisi büyütmek amaçlı çok kapsamlı değişimlerden geçmiştir. GLAMIRA markası ise 2011’de kurulmuş, küçük bir mücevherat firması iken Avrupa mücevherat sektöründe önemli rol oynayan firmalardan biri haline gelmiştir. 2011 yılının sonunda GLAMIRA, İspanya ve İngiltere pazarlarında mükemmel bir gelişim kaydetmiştir.
2019 yılı içerisinde GLAMIRA, şu anda 6 ülkede ofisleri bulunan ve 60’tan fazla ülkeye – Almanya, İsviçre, ABD, Avustralya, Bulgaristan ve Türkiye – hizmet veren öncü bir mücevher firmasıdır.
Glamira olarak, dürüstlük ve güvene yönelik kurumsal değerler doğrultusunda hem profesyonel hem de etkili olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yorulmadan çalışıyoruz. GLAMIRA, günümüzün küresel tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için, son teknolojiyi kullanarak müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet sunmak adına dünya çapında bir E-Ticaret altyapısı geliştirmiştir.

Genel Özellikler

  • Üniversitelerin ön lisans veya lisans düzeyinde Görsel İletişim veya Grafik Tasarım bölümlerinden mezun olmuş,
  • Dreamweaver, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator ve diğer yardımcı grafik programlarını iyi derecede kullanabilen,
  • Web Tasarım alanında deneyim sahibi,
  • Yoğın iş temposuna ayak uydurabilecek ve zamana karşı çalışabilecek Web Grafik Tasarımcısı aramaktayız.

İş Tanımı

  • Tüm çoklu platformlar (mobil, tablet, masaüstü) için gerekli arayüz tasarımları oluşturmak ve güncellemek, Banner ve landing page tasarımlarını oluşturmak,

  • Newsletter ve mailing çalışmalarının tasarımı,

  • Sosyal medya hesapları ve dijital medya reklamları için görsel tasarımların hazırlanması,

  • Tüm B2C platformları için yeni projelerin tasarımının yapılması, sürecin takibi,

  • Kampanya fikirleri üretmek ve kampanyaları destekleyecek gerekli görsel ve tasarımları yaratmak.

Glamira ailesine katılmak için tıklayınız.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*