Gözen Air İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

gözenair

Gözen Air İş Başvuru Formu

Gözen Air İş Başvurusu yaparak Gözen Air ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Gözen Air iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz havacılık/ turizm sektöründe üst seviyede katkıda bulunarak sektörünün öncü ve lider kuruluşu konumunu koruyan, uluslararası platformda varolan “Gözen” marka imajının sürekliliğini ve kuvvetlenmesini sağlamaya yönelik yönetimsel ve operasyonel stratejileri üreten ve uygulayan bir kuruluş olmaktır.

“ SEKTÖREL LİDERLİK VE MARKA İMAJININ SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI ”

MİSYONUMUZ

Dinamik eğitim programları, gelişen bilgi ve kurumsal deneyimimizle hizmette fark yaratmak, kurumun temel değerlerinin bütününü koruyarak, insan ve kaliteye odaklı ulusal ve uluslararası standartlara uygun “Uçak Özel Güvenlik Hizmet ve Denetim” hizmetini sunmaktır.

“HAVA YOLLARINA KATTIĞIMIZ DEĞERİN KENDİMİZE KATTIĞIMIZ DEĞER OLDUĞUNU BİLİRİZ.”

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

3 yorum

 1. Şirketiniz de çalışmak istiyorum.Asıl mesleğim muhasebe ama 1 yıldır mesleğim üzerine yoğun çalışma olarak bir yerde çalışmadım ama diyer mesleğim görünümü olarak kendime güvenerek teçrübeli tır şöförlüğü ve makam şöförlüğü tecrübem ve yeteneğim var.Ayrıca çok sevdiğim iş imkanlarından ve çok yerde yaptığım özel şöförlük mesleğini istiyorum.

  REFERANS:MÜNİR GÖZEN
  İrtibat:0507 359 63 23
  ERHAN KAS

 2. Merhaba Muğla/Ortaca’da yaşıyorum.21 yaşındayım silahlı Özel Güvenlik Görevlisiyim.bu yaz sezonu Muğla/Sarıgerme TT HOTELS’de silahsız olarak görev yaptım.Yatılı Özel Güvenlik işi arıyorum ve şirketinizde çalışmayı tecrübe edinmeyi çok isterim.Hemen başlıyabilirim.teşekkürler iyi çalışmalar.0541-503-32-69 BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.

  REFERANS:ÖG MÜDÜRÜM:MEHMET TUNÇ
  REFERANS:ÖG MÜDÜRÜM:MEVLÜT TOPSAKAL

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*