Hitit Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Hitit_Universitesi-ogretim-uyesi-alimi
Hitit Üniversitesi Rektörlüğünden:
Üniversitemizin aşağıda belirlenen birimlerine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre öğretim üyesi alınacaktır.
Ayrıntılı bilgi www.hitit.edu.tr web adresinde mevcuttur.
Duyurulur.
Tel: 0 364 219 20 90

BİRİM BÖLÜM ANABİLİM DALI /
PROGRAMI
UNVAN ADET DER. AÇIKLAMA
İLAHİYAT FAK. İSLAM TARİHİ VE SANATLARI TÜRK İSLAM SANATLARI ABD Prof. 1 1 Klasik dönem İslam mimari sanatında kalem işleri, İslambahçe kültürü ve tezhib sanatı alanında çalışmalar yapmış olmak.
İLAHİYAT FAK. FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ İSLAM FELSEFESİ ABD Doç. 1 1 İslam Siyaset Felsefesi ve Metafiziği alanında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. BATI DİLLERİ VE EDEBİYATLARI Doç. 1 3 Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde doktora yapmış olmak ve ilgili alanda doçentlik belgesine sahip olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Doç. 1 1 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ Doç. 1 1 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Doç. 1 2 İlgili alanda doçent ünvanı almış olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ KARDİYOLOJİ ABD Doç. 1 1 Protez kapak hastalıkları ve atrial fibrilasyon konularında çalışmalar yapmış olmak.
FEN-EDEBİYAT FAK. PSİKOLOJİ Yrd. Doç. 1 2 Klinik Psikolojisi alanında doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 1 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 1 3 İlgili Fakültelerden lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Yrd. Doç. 2 3 İlgili Fakültelerin Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik veya Elektronik ve Haberleşme bölümü lisans mezunu olmak ve alanında doktora yapmış olmak.
TIP FAK. CERRAHİ TIP BİLİMLERİ KULAK, BURUN, BOĞAZ HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 2 Kronik sinüzit ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 3 Obsesif kompulsif bozukluklar ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAK. CERRAHİ TIP BİLİMLERİ GÖZ HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 3 Keratokonus alanı ile ilgili çalışmaları olmak.
TIP FAK. CERRAHİ TIP BİLİMLERİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ABD Yrd. Doç. 1 3 Artroskopik ameliyatlar sonrası ağrı yönetimi ile ilgili çalışmaları olmak
TIP FAK. TEMEL TIP BİLİMLERİ ANATOMİ ABD Yrd. Doç. 1 3 Tıp doktoru olmak veya ilgili alanda doktora yapmış olmak.
TIP FAK. DAHİLİ TIP BİLİMLERİ GÖĞÜS HASTALIKLARI ABD Yrd. Doç. 1 4 Akciğer tutulumlu Behçet hastalığı ile ilgili çalışmaları olmak.
SAĞLIK Y. O. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON Yrd. Doç. 1 2 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. HEMŞİRELİK Yrd. Doç. 1 3 Hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak ve Halk sağlığı alanına doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. BESLENME VE DİYETETİK Yrd. Doç. 1 3 Beslenme ve Diyetetik bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. ÇOCUK GELİŞİMİ Yrd. Doç. 2 3 Çocuk Gelişimi bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. SOSYAL HİZMET Yrd. Doç. 1 3 Sosyal Hizmet bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
SAĞLIK Y. O. FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON Yrd. Doç. 1 4 Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak ve ilgili alanda doktora yapmış olmak.
BEDEN EĞİTİMİ VE
SPOR Y. O.
SPOR YÖNETİCİLİĞİ SPOR YÖNETİCİLİĞİ ABD Yrd. Doç. 1 4 Beden Eğitimi ve Spor Anabilim dalında doktora yapmış olmak ve profesyonel futbol taraftarlarının stadyuma katılımları üzerine çalışmalar yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK BANKACILIK VE SİGORTACILIK PR. Yrd. Doç. 1 1 Sigortacılıkta Stres Testleri konusunda doktora yapmış olmak ve Sigortacılık konusunda çalışmalar yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU HUKUK SOSYAL GÜVENLİK PR. Yrd. Doç. 1 1 Küresel Sosyal Politika araçlarından İnsana yakışır iş konusunda doktora yapmış olmak ve Eğitim-İstihdam konusunda araştırmalar yapmış olmak.
MESLEK YÜKSEKOKULU ÇEVRE KORUMA TEKNOLOJİLERİ ÇEVRE KORUMA VE KONTROL PR. Yrd. Doç. 1 1 İç su fitoplanktonu ve mevsimsel değişimi üzerine doktora tezi yapmış olmak ve Kıyı bölgesi algleri ve Torf (bitki kalıntıları) üzerindeki diatomelerin mevsimsel değişimi üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
SUNGURLU MYO DIŞ TİCARET DIŞ TİCARET PR. Yrd. Doç. 1 3 Yönetim muhasebesi alanında herşey dahil sistemi’nin müşteri karlılık analizi konusunda doktora yapmış olmak.
OSMANCIK ÖMER DERİNDERE MYO ELEKTRONİK VE OTOMASYON ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ PR. Yrd. Doç. 1 3 Elektronik burunlu denetim sistemleri konusunda doktora yapmış olmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*