IE Ulagay İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

ie-ulagay-personel-alimi

IE Ulagay personel alımı yapacak!

IE Ulagay iş başvurusu yaparak sizde IE Ulagay ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. IE Ulagay personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan IE Ulagay eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. IE Ulagay insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikası

İE Ulagay, bireye duyulan saygıyı tüm faaliyetlerinin ve felsefesinin temel noktası olarak belirlemiştir. Şirketimiz, çalışanlarımızın farklı yeteneklerini ve işe dönük motivasyonlarını daha ileriye taşımaya yönelik, uygulanabilir politikalar geliştirmeyi amaçlamaktadır.

İletişimin temel unsuru olarak, farklılıkları ve benzerlikleri gözetmeksizin tüm çalışanlarımıza ve şirketimizle ilişki içinde olan herkese saygıyı esas alırız. Beklentimiz, tüm çalışanlarımızın, profesyonel ilişkide olduğu kişilerin fikir ve değerlerine ve etik çalışmaya karşı hassasiyet göstermesi yönündedir.

İE Ulagay, tüm aktivitelerimizin mükemmelliğini ve yüksek performansın değerini arttırmayı ve geliştirmeyi ana ilke olarak belirlemiştir. Dolayısıyla, yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanılması gerektiğine içtenlikle inanırız.

Bu ilke, iş ilanlarımız, işe alım, yerleştirme, terfi, statü düşürme, çalışanlarımızla ilişkili uygulamalarda, ücret ve diğer yan haklarda, eğitim seçimlerinde ve iş sonlandırma gibi iş hayatımızın tüm aşamaları için geçerlidir.

Açık pozisyonlar ve başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.