Elektronik Firma Haberleri Genel İŞ KUR İLANLARI Mavi Yaka

İpek Kağıt İş Başvurusu ve İş İlanları

İpek Kağıt Hakkında Bilgi:

Eczacıbaşı Topluluğu tarafından, 1969 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulan İpek Kağıt, Yalova Altınova’daki fabrikasında 1970 yılında faaliyete geçti. İpek Kağıt, mendil sözcüğüyle özdeşleşmiş olan Selpak markası, tüketicilerin farklı beklentilerini karşılayan Solo, Silen, Servis; ev dışı kullanıma yönelik Marathon ve Lotus Professional markalarıyla kurulduğu yıldan bu yana Türkiye temizlik kağıdı pazarının lideri konumunda bulunuyor.

2012 yılı İpek Kağıt için yeni bir dönemin başlangıcı olma özelliği taşıyor. Eczacıbaşı Topluluğu Şubat 2012 itibariyle İpek Kağıt’ ın son 11 yıldır ortağı olan Georgia-Pacific’e ait %50 hissesini satın alarak sermayesinin tümüne sahip oldu. İpek Kağıt yeni dönemde güçlü markaları, değerli insan kaynağı ve sahip olduğu ileri teknoloji ile başarılı çalışmalarını sürdürecek. Kalite liderliğiyle desteklenen yenilikçi ürünler ve yeni coğrafyalar sürdürülebilir büyümenin en temel kaynağı olacak. İpek Kağıt Yalova fabrikası, yıllık 105 bin ton temizlik kağıdı üretimi ve çevreye duyarlı modern tesisleriyle örnek bir tesis olma özelliğini sürdürüyor. Yalova fabrikasının yanı sıra, Manisa ve Kazakistan’da da üretim tesisleri bulunan İpek Kağıt, temizlik kağıdı pazarındaki öncülüğünü ve liderliğini toplam kalite ve inovasyon süreçleriyle desteklenen ürün geliştirme, verimlilik, iş güvenliği ve sürdürülebilir kalkınma yatırımlarıyla da pekiştiriyor.

Politikamız

  • Stratejik plan ve hedeflerimiz doğrultusunda organizasyon yapımızı dinamik tutmak ve değişimlere hazır olmayı sağlamak,
  • İnsan kaynaklarımızın en etkin şekilde kullanılması ve yönetim gücünün hedefler doğrultusunda yönlendirilmesi için bireysel ve takım performansını geliştirmek,
  • Çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ile kariyer geliştirme fırsatları yaratmak,
  • Eğitim düzeyi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, girişimci, enerjik, kendini, işini ve ekibini geliştirmeyi hedefleyen, Topluluk değerlerini benimseyip yaşatacak kişileri kuruluşumuza kazandırmaktır.

Temel amacımız

Çağdaş yönetim anlayışlarını kurum kültürümüzle bütünleştirerek uygulamak ve kuruluşumuza Topluluk değerlerini benimseyip hayata geçirecek kişiler kazandırmaktır.

Açık Pozisyonlar:

PozisyonLokasyonBaşvuru Linki
AmbalajManisa, Yalova, İstanbul, İzmirBaşvur
Bakım Onarım MühendisManisa, Yalova, İstanbul, İzmir Başvur
Elektrik Elektronik MühendisiManisa, Yalova, İstanbul, İzmir Başvur
Endüstri MühendisiManisa, Yalova, İstanbul, İzmir Başvur
ŞoförManisa, Yalova, İstanbul, İzmir Başvur

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment