İstanbul Cevahir İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

cevahir_avm

İstanbul Cevahir İş Başvuru Formu

İstanbul Cevahir İş Başvurusu yaparak İstanbul Cevahir’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Cevahir iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa’nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Türkiye’nin en eğlenceli alışveriş merkezi İstanbul Cevahir, 6 kata yayılan toplam 200’den fazla mağazasıyla ve 2500 araç kapasiteli kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde vizyon filmleri, leziz tatlar, kapalı temalı oyun parkı alanı Atlantis’te sınırsız eğlence; yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor. İstanbul Cevahir, ziyaretçilerin tüm aile üyeleriyle birlikte yaşayacağı keyifli bir alışveriş ortamı hazırlıyor. İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapmanın getirdiği keyifli alışveriş anlayışı, farklı ve ilkleri yaşatan etkinlikleriyle ziyaretçileri için sosyal hayatın içinde vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir.

Başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.