İstanbul Gelişim Üniversitesi iş Başvurusu ve İlanları

İstanbul-Gelişim-Üniversitesi

İstanbul Gelişim Üniversitesi İş Başvuru Formu

İstanbul Gelişim İş Başvurusu yaparak İstanbul Gelişim’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İstanbul Gelişim iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Gelişim Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 14/7/2008 tarihli ve 2008/13951 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla İstanbul ilinde kurulan üniversitedir. Üniversite, 3 fakülte 2 enstitü ile 2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı itibariyle lisans eğitimine başlamıştır.

İstanbul Gelişim Üniversitesi bünyesinde akademik personelimize, öğrencilerimize, mezunlarımıza ve ziyaretçilerimize hizmet veren idari birimler üniversitemizde etkin bir role sahiptir. Öğrencilerimizin her türlü isteğine anında cevap veren, kampüs hayatındaki her türlü kültürel ve sosyal etkinliğin işleyişini düzenleyen ve birimler arasındaki bilgi akışını sağlayan idari birimlerimizin üniversitemizin hedefleri doğrultusunda ilerlemesinide önemli katkıları bulunmaktadır.

Misyon

Misyonumuz; bilimsel ve teknolojik gelişmelere açık, her alanda kendine güvenen, Atatürk ilkelerine bağlı, bilimsel, çağdaş ve evrensel düşünebilen, takım bilincine ve etik değerlere sahip, eleştirel düşünme yeteneği kazanmış, toplumsal sorumluluk bilinci ile donatılmış, geleceğe ümit, azim ve inançla bakan özgün bireyler yetiştirmektir.

Vizyon

Vizyonumuz; kaliteli ve profesyonel bir eğitim vererek, küresel anlamda araştırma ağı kurup, uluslararası tanınmış okullarla ortak projeler gerçekleştirmek ve uluslararası bir eğitim kurumu olarak dünyada adından saygıyla bahsettirmektir. Tüm akademik ve idari personeli ile katılımcılığa ve takım çalışmasına bağlı bir kurum kültürü oluşturarak var olan eğitim fırsatlarını daha da ileriye götürmek, maddi imkanı olmayan öğrencilere eğitim imkanı sağlamak, Türkiye’nin sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktır.

İletişim için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*