İstanbul Ümraniye SYDV Personel Alım İlanı

 
sydv
İstanbul Ümraniye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapacak
Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri ile Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme Fakülte veya Bölümlerinin birinden mezun olmak, 2-İşe alım sürecinde ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli olan 2013 veya 2014 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak, 3-Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 4-Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmak, (Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.) 5-Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak ve görevi aksatacak derecede engeli bulunmamak, 6-İstanbul İli Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak. NOT Başvuru ile ilgili detaylı bilgiler (www.umraniye.gov.tr) adresinden takip edilebilecektir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi İşe Alımı Son Başvuru : 26.09.2014
İl İSTANBUL İlçe ÜMRANİYE Alınacak Sayı 3
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama – 1-4 Yıllık Yüksek Öğretim Kurumlarından; Fakültelerin Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler bölümleri ile Kamu Yönetimi, İktisat veya İşletme Fakülte veya Bölümlerinin birinden mezun olmak, 2-İşe alım sürecinde ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli olan 2013 veya 2014 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak, 3-Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 4-Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmak, (Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.) 5-Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak ve görevi aksatacak derecede engeli bulunmamak, 6-İstanbul İli Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak. NOT Başvuru ile ilgili detaylı bilgiler (www.umraniye.gov.tr) adresinden takip edilebilecektir.

Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek. 5-Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak ve görevi aksatacak derecede engeli bulunmamak, 6-İstanbul İli Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak. NOT Başvuru ile ilgili detaylı bilgiler (www.umraniye.gov.tr) adresinden takip edilebilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*