Eğitim İş Başvuru Formu Memur Alımı

İzmir Üniversitesi iş Başvurusu ve İlanları

Izmir_universitesi_

İzmir Üniversitesi İş Başvuru Formu

İzmir İş Başvurusu yaparak İzmir’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda İzmir iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İzmir Üniversitesi, Doğanata Şirketler Grubu’nun desteği ile 1995 yılında Necdet Doğanata tarafından kurulan Doğanata Eğitim ve Kültür Vakfı’nın “Vakıf Yükseköğretim Kurumları Yönetmeliği” çerçevesinde yürütülen çalışmalar sonucunda, 18 Mayıs 2007 tarihinde kurulmuştur. 2008-2009 öğretim yılında ilk öğrencilerini almış, 2010 yılında ilk önlisans, 2012 yılında ise lisans mezunlarını vermiştir.
İzmir Üniversitesi’ne bağlı yedi fakülte, (Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Tıp Fakültesi), üç yüksekokul (Sağlık Yüksekokulu, Meslek Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu) ve iki enstitü (Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü) bulunmaktadır. Eğitim dili İngilizce veya %30 İngilizce olan bölümler için bir yıllık zorunlu hazırlık sınıfı vardır. Eğitim dili Türkçe olan bölümlerde okuyacak öğrencilerimiz talepte bulunmaları halinde bir yıllık isteğe bağlı İngilizce Hazırlık eğitimi alabilir.
İletişim için tıklayın.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment