Kalibre Boru İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kalibre-boru

Kalibre Boru İş Başvuru Formu

Kalibre Boru İş Başvurusu yaparak Kalibre Boru’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kalibre Boru iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Verimli çalışmanın ancak mutlu ve işini seven çalışanlar sayesinde yapılabileceğinin bilincinde olan Kalibre Boru, insan kaynakları faaliyetleriyle çalışanların memnuniyetini üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.
Kalibre Boru üretim faaliyetlerine başladığı ilk andan itibaren geleceğe yatırım yapmayı hedeflemiştir.
Dinamik, genç kadrosuyla her türlü değişikliğe ayak uydurabilen, yeni teknolojilere kolayca uyum sağlayabilen firmamız, çalışanlarına her türlü kişisel gelişim imkânı sunarak, kendisini yenileyen ve sürekli dinamik kalan bir kurumdur.
“Şirketlerin değeri, emekçilere ve topluma geri verdikleriyle ölçülür” prensibini benimseyen Kalibre Boru, mevcut işgücünün güçlü yönlerine odaklanarak, gerekli eğitimlerle performansı en üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu yüzden firma içi ve firma dışı eğitimler, performans değerlendirmeleri, etkin iletişim teknikleri ve diğer programlarla çalışanların gelişimi, Kalibre Boru’nun sektörde öncü bir firma haline gelmesini sağlamıştır.
İş başvuru formu ve açık pozisyonlar için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*