İş Başvuru Formu

Kayalar Kimya iş Başvurusu ve İlanları

kayalar-kimya

Kayalar Kimya İş Başvuru Formu

Kayalar Kimya İş Başvurusu yaparak Kayalar Kimya’nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Kayalar Kimya iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

KURULUŞ : 1976 YILINDA YILMAZ KAYALAR TARAFINDAN KURULMUŞTUR.

FAALİYET ALANI : DAĞITIM KANALLARI VE BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ İLE BÜTÜN TÜRKİYE’YE HİZMET VERMEKTE VE 23 ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR.
ÜRÜN ÇEŞİDİ : AHŞAP VE MOBİLYA SANAYİ İÇİN HER TÜRLÜ BOYA , VERNİK VE İNCELTİCİ ÜRETİLMEKTEDİR.İNŞAAT BOYALARI GRUBUNDAN SELÜLOZİK VERNİKLER , AHŞAP KORUYUCULAR  VE SENTETİK YAĞLI BOYALAR ÜRETİLMEKTEDİR.BUNUN DIŞINDA BOYA SANAYİSİ   İÇİN ALKİD VE BAZI SANAYİ
BOYALARI ÜRETİLMEKTEDİR.

AMBALAJ , DETERJAN , GIDA , METAL , BOYA , KAUÇUK V.S. SANAYİ İÇİNDE YARI MAMÜL VE HAMMADDE TİCARETİ YAPILMAKTADIR.

ÇALIŞAN SAYISI : 145

BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİ : ANKARA , İZMİR VE ADANA
SOSYAL İMKANLAR : 3 MAAŞ İKRAMİYE , YEMEK , YOL , SSK ,   V.S. İMKANLAR
STAJ İMKANLARI : ŞİRKETİMİZDE STAJ İMKANI MEVCUTTUR.
İZİN POLİTİKASI : KANUNİ İZİN HAKLARI UYGULANIR.
FABRİKALARIMIZ : ŞUANDA FAALİYETTE OLAN FABRİKAMIZ KARTAL’DA  11000 m2 ARAZİ ÜZERİNDE 6000 m2 KAPALI ALANDA ÜRETİM  YAPMAKTADIR.KURULUŞ KAPASİTESİ BİR VARDİYEDE 22020 TON’DUR.
YENİ FABRİKAMIZ TUZLA KİMYA SANAYİCİLERİ SİTESİNDE OLUP , 32500 m2 ARAZİ ÜZERİNDE 16500 m2 KAPALI ÜRETİM ALANINA   SAHİPTİR.BİR VARDİYEDE 35000 TON ÜRETİM KAPASİTESİNE SAHİP OLUP TEMMUZ 2005’TE FAALİYETE GEÇECEKTİR.
AÇIKLAMA : ŞİRKETİMİZ YENİ FABRİKAMIZIN FAALİYETE GEÇMESİYLE BİRLİKTE YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA PAZAR PAYDINI ARTIRMAK İÇİN   VİZYON VE HEDEFLERİNİ YENİLEYECEK VE BU HEDEFLERİ TUTTURABİLMEK İÇİN STRATEJİ VE AKTİVİTELERDE BULUNACAKTIR.BU NEDENLE YENİLİĞE AÇIK , YETKİ SORULULUK ALABİLEN , SEYAHAT PROBLEMİ OLMAYAN DİNAMİK ARKADAŞLARA İHTİYACIMIZ   OLACAKTIR. POZİTİF DÜŞÜNCELİ ,YENİLGİYİ KABUL ETMEYEN, GÜLER YÜZLÜ,ARKADAŞLARA KAPIMIZ AÇIK OLUP BERABER
ŞİRKETİ ÇOK İYİ YERLERE GETİRECEĞİMİZE YÜREKTEN İNANIYORUZ.

Başvuru formu için tıklayın.

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment