Koçak Farma İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

koçak farma

Koçak Farma İş Başvuru Formu

Koçak Farma İş Başvurusu yaparak Koçak Farma ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Koçak Farma iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ana Merkezi İstanbul’da olan Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye genelinde 11 Bölge Müdürlüğü ve 400 kişilik satış teşkilatı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmaya ait 2 üretim tesisinde ilaç ve ilaç hammaddesi üretilmekte olup, ilaç üretimi 2000 yılından itibaren Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmete giren 70.000 m²’si kapalı alan, 140.000 m²’lik modern ilaç üretim tesislerinde devam etmektedir.

Tıbbın birçok alanına yönelik ilaç üretiminin gerçekleştirildiği firmamız, özellikle kadın-doğum, üroloji, göğüs hastalıkları (tüberküloz), kardiyoloji, onkoloji ve genel sağlığın korunmasına yönelik ürünler üzerine yoğunlaşmıştır.

Koçak Farma, ürettiği ilaç ve ilaç hammaddelerini birçok ülkeye ihraç etmekte; yerli ve yabancı firmalar için  AR-GE hizmeti ve üretim yapmaktadır. Şirketin vizyonu yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini ihracat ve fason üretim olarak yerli ve yabancı firmalarla paylaşmaktır.

Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Dünya Sağlık Örgütü standartlarında ve GMP kurallarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Firma kalite ve çevre politikalarını DIN EN ISO 9001:2000 ve DIN EN ISO 14001:1996 sertifikalarını almaya hak kazanarak belgelemiştir. Koçak Farma İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. sürekli mevcut ve yeni ürünlerini geliştirmeye yönelik Ar-Ge faaliyetleriyle, açık ve etkili iletişimi benimseyen yenilikçi ve çevreye saygılı yönetim anlayışı ile 21. yüzyıla süratle ayak uydurmaktadır.

Türkiye’deki ilk Onkoloji üretim tesislerine sahip olan Koçak Farma, Avrupa Birliği GMP uygunluk sertifikasına sahiptir.

Koçak Farma, Avrupa Birliği ülkelerinin büyük çoğunluğuna, eski Rus Cumhuriyetlerine, Avustralya ve Güney Kore’ye onkoloji ve diğer ürünlerinin ihracatını yapmaktadır.

Bu ülkelerde 40’dan fazla müşteriye hizmet veren Koçak Farma, alanında lider Avrupa firmalarıyla ar-ge ve üretim alanında da birçok işbirliği yapmaktadır.

İhracat yaptığımız ülkeler:

Almanya, İspanya, Fransa, Portekiz, Yunanistan, İtalya, Belçika, Romanya, İsveç, Macaristan, Finlandiya, Avusturya, Letonya, Sırbistan, Azerbaycan, Gürcistan, İrlanda, Kazakistan, Rusya, Ukrayna, İsviçre, Slovakya, Danimarka, Bulgaristan, Güney Kore, Avustralya.

İş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum

  1. Mrb 1989dogumlu lise mezunuyum kapaklıda ikahmet ediyorum 4yil kadar kopas kozmatıkte calıstim suan isşızim is arıyorum dikkate alınırsa sevinirim Hatice özdemir 05069345518

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*