Kraft Gıda İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2022

kraft-gıda-is-ilanlari

Kraft Gıda personel alımı yapacak!

Kraft Gıda iş başvurusu yaparak sizde Kraft Gıda ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Kraft Gıda personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Kraft Gıda eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Kraft Gıda insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Şirket Kültürümüz

Global vizyonumuz ve değerlerimiz kültürümüzü oluşturur.

Şirketimizi, iş ortaklarımızı, toplumumuzu ve dünyamızı geliştirecek yeni fikirler için sürekli çalışırız.

Eylemlerin sözlerden daha önemli ve etkili olduğunu biliriz, bu nedenle  Mondelēz  International’da: Güven veririz, işimizi sahipleniriz, işlerimizi sadeleştiririz, açık fikirli ve katılımcıyız, herşeyi açıkça konuşuruz, aklımızla ve kalbimizle yönetiriz, tartışır, karar verir, sonuçlandırırız.

“Neşeli Lezzetli Anlar Yaratmak” hayalimize ulaşmak için Mondelēz International’ın çalışmak için mükemmel bir yer olmasını hedefleriz. Bu hedefe ulaşmak için de performansı değerlerle yönetir, ilham veren liderler yetiştirmeye odaklanır, işbirliğine yatkın, yaratıcı, öğrenen topluluklar yetiştirir ve  her işimizde içtenliğin önemine inanırız.

İnsan Kaynakları

Şirketimizi başarıya götürecek en önemli kaynağın insan kaynağı olduğuna inanmaktayız. Farklı deneyim ve geçmişlere sahip, şirketimize yeni görüş ve bakış açıları katabilecek yetenekli çalışma arkadaşları aramaktayız.

Atıştırmalıklar için tutkunuz varsa, bize katılın ve insanları gülümsetecek ürünler üretmemize destek olun.

Açık pozisyonları görüntülemek ve başvuru yapmak için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.