Marmarabirlik iş Başvurusu ve İlanları

marmarabirlik

Marmarabirlik İş Başvuru Formu

Marmarabirlik İş Başvurusu yaparak Marmarabirlik ‘nin ailesine katılabilirsiniz. Aynı zamanda Marmarabirlik iş ilanlarına bakabilir dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.

Marmarabirlik  idare merkezi Bursa olup, uğraş konusu Güney Marmara Bölgesinde ortaklarının ürettikleri zeytinleri sofralık zeytin, zeytinyağı ve zeytin ezmesi olarak işleyerek, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda pazarlamaktadır.

Marmarabirlik, 29.000 kayıtlı zeytin üreticisi, gücünü üreticiden alan yönetim kadrosu ve 405 kişiden oluşan kalifiye personeli, bağlı Kooperatif ve işleme tesisleri  ile yüz  binlerce yurtiçi  ve yurtdışı  tüketiciye hizmet   veren, ülkemizdeki  en  güçlü  500 sanayi kuruluşu arasında yer alan,  en büyük zeytin üretici kuruluşudur
Marmarabirlik, 403 dönüm toplam alan  içinde  136 dönüm kapalı alanı ve  70.400 ton depolama ve olgulaştırma kapasitesi ile bu arazi  üzerinde kurulu  modern tesislerinde, hijyenik ortamda yaklaşık 150 ton/gün kapasiteli zeytin ambalajlanması ve 220 ton/gün zeytinyağı üretim ve dolumu yaparak Türk ekonomisine katma değer sağlayan çok önemli bir sanayi kuruluşudur.            

Marmarabirlik, bölgesinde yetiştirilen sofralık siyah zeytinin yaklaşık %40-45’ini satın alıp, işlemekte ve üretmiş olduğu ürünlerini, yurtiçinde 78 ildeki toplam 58 bayisiyle ülkemizin tamamına, Almanya, Danimarka, İsviçre, KKTC, Bulgaristan’daki sözleşmeli alıcı firmalar ile Avrupa’nın tamamına, bunun yanında Amerika başta olmak üzere Kanada ve Avustralya piyasasına sunmaktadır.

          Marmarabirlik,  ülkemizde sofralık salamura siyah zeytinde;

 • ·                     Düzenleyici,
 • ·                     Fiyat belirleyici,
 • ·                     Piyasa oluşumunu yönlendirici,
 • ·                     Bilgilendirici ve organize edici,
 • ·                    Yeniliklerde öncü rol oynama görevlerini yerine getiren, çok yönlü ve ülke ekonomisi için  vazgeçilemez bir kuruluştur.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 yorum

 1. 1975 sakarya dogumluyum ilkokul mezunuyum evli iki çocuk annesiyim 1996 dan bu yana temizlik çay işlerinde çalışmaktayım firmanızda bana uygun temizlik çay işi olmasada başka posizyondada çalışabilirim adresim akpınar mh 2. ay sk birlik ap no 5 osmangazi tl 05376062888 saygılarımla

 2. iy günler ben muzaffer orta okul mezunuyum sunanda bursa modern ambalajda çalışıyorum ama sizlen çalışmak bana kurur verir ben forklıft operatoruyum sevkiyat da çalışıyorum sizlen çalışmak isderdim ararsanız çok sevınırım cep..05349103864

 3. 1974 istanbul doğumçalışmak yıldır gıda sektöründe pazarlama departmaninda çalışmaktayım.
  Son 7 yildir zeytin sektöründe calismaktayim bolge olarak istanbul anadolu ve avrupa yakasi da bolgesel calismalar yaptim halen ist mega toptan ve edk kanalinda calismam devam etmekte
  Değerlendirme doğrultusunda sizinle çalışmak
  Tel.05385391020

 4. Ben Melahat Sayın. 1975 doğumluyum. şu an çalışmıyorum. Bursa Göçmen Konutlarında oturuyorum. İlk okul mezunuyum. Evli ve iki çocuk annesiyim. Fabrikanızda çalışmak istiyorum. Kabul ederseniz sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*